Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan győzzem le a félelmem...

Hogyan győzzem le a félelmem a szextől?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a dolog. 21 éves vagyok és szűz, a barátom 24, ő is az. Egymással kezdtünk legelőször pettingelni is, úgy két hónapja.


Most jutottunk el odáig, két hónap után, már szinte szavak és kérés nélkül is tudjuk, mi a jó a másiknak, és élvezünk mindent, amit teszünk. Tehát ilyen téren már egymásra tanultunk.


Először aggódtam, hogy nagyon szűk vagyok, mert egy ujja is csak félig fért belém. Aztán egyre könnyebben belém ment az egész ujja, és már fájdalommentesen eltűnik bennem két ujja is.


Viszont a pénisze ennél jóval vastagabb, és még mindig félek, hogy fájni fog az egész.

Egyrészt kívánom, sok olyan pillanat van, amikor másra sem vágyom, csak arra, hogy belém hatoljon és végre teljesen érezzük egymást. Máskor viszont elfog a "pánik" ha belegondolok, vajon hogyan is férne el bennem a pénisze (pedig átlagos méretről lehet szó).


Szerintetek neki lehet állni az első szexnek így is?

Vagy várjunk még/ mit tegyünk, hogy elmúljon bennem ez a félelem?

Egyáltalán elmúlik, vagy túl kell esni a legelső alkalmon hozzá, máshogy nem megy?


köszi minden választ!


2012. jún. 4. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem fog elmúlni :D Tök normális hogy para vagy miatta és igen valószínű hogy az első nem lesz kellemes és még fájni is fog,de még senki nem halt bele abba h elvesztette a szüzességét :) Lehet hogy az első pár alkalom nem lesz annyira jó de utána majd "rákapsz" :) Jó dolog ám!! XD
2012. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Még annyit tennék hozzá (valaki utalt erre privát üzenetben), hogy nem hiszem, hogy a szűzhártyám átszakadt volna ujjazáskor. Soha nem véreztem közben, csak feszítő érzést éreztem az elején, ami aztán abba is maradt.
2012. jún. 4. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem nem fájt az első
2012. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még pettingeljetek egy darabig, legalábbis míg jobban kitágulsz. Én is úgy kezdtem, hogy 1, majd 2 ujjal hatolt belém a barátom, most pedig már a 3 ami olyan, hogy huuu de jó. Eddig el kéne jutnotok és akkor talán nem tartanál annyira magától az aktustól, hisz 3 ujj mégse 2 és közelít a barátot péniszméretéhez:) Ami még nagyon fontos ha odajuttok, hogy kellően felizgulj és benedvesedj, az is csökkenti az esetleges fájdalmat. És talán a legfontosabb, hogy ne görcsölj rá, mert ha pánikolsz akkor lent is görcsölni fogsz, amitől beszűkülsz és na akkor tényleg nem lesz kellemes!

Remélem tudtam segíteni, hajrá:)

2012. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
attólmég, mert nem véreztél, átszakadhatott
2012. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdést már megválaszoltad:

"Először aggódtam, hogy nagyon szűk vagyok, mert egy ujja is csak félig fért belém. Aztán egyre könnyebben belém ment az egész ujja, és már fájdalommentesen eltűnik bennem két ujja is."


A punci tágul, elvégre van egy szülés nevű folyamat, amikor annál a pénisznél sokkal nagyobb dolog is átfér rajta, amit kisbabának neveznek. Először egy ujja is fájt, aztán kettő sem. Idő és gyakorlás, ami csak úgy megy, ha elkezded.

2012. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Doktor úr válasza:
Ilyen sok felkészüléssel nem lehet gond, teljesen alaptalan a félelmed. Ne tervezzétek el a dolgot hogy mikor fogjátok csinálni a gumi legyen kikészítve mindig, aztán egyszer mikor már nagyon egymásra vagytok hangolódva akkor használjátok a kikészített óvszert. Előtte próbáljon fel a srác párat egyedül, hogy ne kelljen szerencsétlenkedni.
2012. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Doktor úr válasza:
Ja és biztos hogy nem fog fájni. Ha jól egymásra hangolódtok
2012. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!