Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért nem tudnak az emberek a...

Miért nem tudnak az emberek a szemembe nézni?

Figyelt kérdés

Sokszor volt már, hogy valaki okoskodott, többször mondtam neki, hogy hagyja abba de nem hagyta, majd végül nem mondtam semmit, csak ránéztem, és rögtön elnézett másfelé és abbahagyta.


Ez így most tudom, hogy hülyén hangzik, először nem is figyeltem fel erre, de amikor ez már többször is megismétlődött, kezdett érdekelni a dolog.



2012. szept. 11. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ilyenkor annyira komoly, szigorú vagy félelmetes fejet vágsz, hogy átértékelik a helyzetet :)

De arra ne is számíts, hogy vámpír vagy, vagy valami hasonló misztikus fos.

2012. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
biztos csúnyán nézel :D
2012. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hahaha köszi :D Ám nyugi nem gondoltam ilyenre XD
2012. szept. 11. 10:31
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak nagyok a melleid.
2012. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Büdös a szád és csípi a szemüket.
2012. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális emberi reakció ha haragosan néznek rá.....
2012. szept. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akiknek nagyon erős a nézésűk, ilyenkor valami belső erő sugárzik az illető egyénből ami miatt egyszerüen egyes emberek képtelenek elviselni a nézését. Ezek az emberek általában olyankor pislogás nélkül néznek. Velem már történt meg mind a két eset, az is, hogy én nem birtam egy bizonyos személy nézését és forditva, hogy más nem birta az enyémet.
2012. okt. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!