Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Körülbelül 2 évvel ezelőtt...

Körülbelül 2 évvel ezelőtt sokat olvastam a gonosz után, kutakodtam stb. Amit mára már nagyon megbántam. Voltak is/és néha vannak is rossz élményeim. (többi lent? )

Figyelt kérdés

Úgy hiszem, hogy bevonzottam valamit, ami a mai napig, mindig velem van, a testemben, az agyamban, vagy körülöttem.. de nem tudom mi lehet ez.. hogy deríthetném ki?


Nem vagyok elmebajos, nincs pszichiátriai betegségem se semmi :) normális átlagos srác vagyok.. sulizom sportolok stb.


Úgy hiszem, ezek sajnos az élethez "hozzátartoznak", amibe én komolyabban, beleestem, legalább is részesültem belőle.


F/19



2012. aug. 28. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Saját magadat zárod ki a kérdésedben. Ha nem lenne semmi problémád,mármint "mentálisan",akkor nem éreznél így.Ez nem feltétlenül jelenti,hogy elmebeteg vagy,de egy normális ember nem gondolom,hogy érzi a gonosz jelenlétét. Szerintem csak bemagyarázod magadnak ezt az egészet,felejtsd el a francba,amit olvastál meg hallottál,vagy éppen láttál és éreztél. Vonzd be azt az állapotot,amiben jól érzed magad,félelmek és szorongások nélkül.
2012. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Kezdjük ott, hogy miért is kezdtél el kutakodni a "gonosz" után. Mi volt a kiváltó oka? Ezen gondolkodj el. Ott lesz az összes kérdésedre a válasz.
2012. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

néha nekem is olyan érzésem volt mintha valaki figyelne és nagyon közelről bámulna

olyankor mindíg rossz érzésem lett és inkább elvonultam egy másik szobába, ami néha segített néha nem


nekem is azután kezdett ilyen érzésem lenni miután egyre több ilyesfajta dolgot olvastam, DE CSAK AZ ELMÉNK JÁTSZIK VELÜNK, mert hogy ilyen dolgokat olvastál jobban odafigyelsz olyan dolgokra amikről azt gondolod hogy pl ez egy szellemtől van, és tényleg nagyon sok dolgot csak beképzel az ember amiknek valójában semmi jelentőségük


én már megtanultam kezelni azt hogy ilyen érzéseim vannak, olyankor mindíg másra próbálok gondolni valami olyan dologra ami jó érzéssel tölt el vagy csak egyszerűen odahívom magamhoz a hugom mert érdekes módon ezek az érzések csak akkor jönnek elő mikor egyedül vagyok


attól még nem vonzod be a rosszd ha csak olvasol róla

a rosszat szellemidézéssel vagy ilyen táblákkal lehet bevonzzani amik mozgatják a kezed

olvasgass olyan cikkeket amiket egy olyan ember írt aki tök szkeptikus az ilyen dolgokkal szemben - ezek is tudnak segíteni

2012. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Leírnád pontosan mit értesz az alatt hogy "kutakodtál a gonosz után?"

Nagyon nem mindegy...

2012. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azért kutakodtam, mert érdekelt/érdekelnek az ilyen dolgok. Kirázott a hideg, libabőrős lettem, olyan rossz érzésem lett, mindig maga mögé néztem nem e áll ott valaki stb.
2012. aug. 28. 14:11
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha a gonosz után kutakodtál, akkor már ott baj van :)

Menj el dokihoz, ez látens skizofrénia lehet.

2012. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már, ha azért mert valaki a gonosz után kutakodik, skizofrén, akkor minden 10. ember skizofrén lehetne. Ha nem olyan könyveket olvastál, amik tényleg hatással lehetnek az emberre, akkor csak beképzeled magadnak a dolgot.
2012. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Gondolom csak ilyen könyvtári, meg ezoboltos ingyen könyveket olvastál, meg pár marhaságot a neten,igaz?
2012. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem a kutakodás miatt, hanem mert "mindig velem van, a testemben, az agyamban, vagy körülöttem."
2012. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen a fantázia sok mindenre képes...
2012. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!