Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet az oka, hogy néha...

Mi lehet az oka, hogy néha dolgok röpködnek, én meg ordítok a félelemtől?

Figyelt kérdés

Néha a teljes idegrendszerem felmondja a szolgálatot. Nagymamámnál nagyon fura dolgok történnek. Ajtók csapkodnak, bezáródnak saját maguktól, tárgyak röpködnek jobbra-balra (a pontos égtájak szerint nem tudom milyen irányba, mert az egész házba nincs egy pereputtyos iránytű). Képet is csináltam, ahogy meglepő hirtelenséggel a törlőpapír elkezd iszonyatos gyorsasággal letekeredni, én meg nem jutok szóhoz ilyenkor, annyira megilletődök. Toporogni kezdek, megrémülök, mert ez nem természetes. Hangokat még nem hallok, pedig kérdeztem halkan sokszor: "Miért csinálod ezt velem?". Nem akar nekem mondani semmit. Vagy olyan lehet, hogy én nem hallom, pedig ő mind mond? Itt a kép a jelen esetről, csak úgy repked nagymamám konyhájában a törlőpapír. Most azt minde el kell dobni, ugye, mert így nem lehet már vele törölgetni szakadatlan.

[link]



#szellem #másvalami
2012. aug. 31. 23:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
46%
Úgyis csak azt akarod hallani, hogy *Igen szellemed van, menj el egy paphoz v f*szom tudja mihez aztán hihetetlen energia küldéssel szedesd le magadról a TeleJósdában..*..
2012. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
1. - Dehogy akarom azt hallani, haggyá már az ilyen gorombáskodással. Ha van más magyarázatod, én meghalgatom szívesen, nem vagyok hipodrom.
2012. aug. 31. 23:50
 3/32 anonim ***** válasza:
48%
Én a helyedben leszoknék az crack pipáról
2012. aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
42%

Kérdezö :'D


Ezen a kérdésen most szó szerint nyerítettem mint egy loú :D Már nem tudom, hogy a fáradtságtól vagy ettöl a képtöl, de minden elismerésem =D

2012. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
20%
Első, ezt jól megmondtad xD
2012. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen képet nem nehéz csinálni, remélem ezt te is tudod. :) Viszont örülök, hogy az egészben az a legnagyobb problémád, hogy nem lehet már felhasználni a papírt.
2012. szept. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Jó, olyat nem találtam amin fölfelé száll a papír. Végülis ki tenne egy ventilátort a törlőpapír alá, mert annak sok az értelme? Nem. De majd legközelebb, sőt, nem adom fel, míg ott a kecske a hűtőben.
2012. szept. 1. 00:08
 8/32 anonim ***** válasza:
74%

Azért elképzelem, ahogy ott ülsz az asztalnál nyugodtan, erre hirtelen elkezd repülni a törlöpapír a földre, a szellem meg elégedett vigyorra tekeri le :D



Amúgy a képen ott van hátul jobboldalt a Józsi egy kis képen :D

2012. szept. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
"míg ott a kecske a hűtőben." Milyen kecske? xD
2012. szept. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Jó, hogy a Jóska szembeötlőbb, mint a loú a hűtőn. Nézzed meg a hűtőn a loút! Mostmár én is nyerítek, hát véletlenül is jó képet találtam, éljen a Flickr. :D
2012. szept. 1. 00:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!