Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Találkozásom lehetett a...

Találkozásom lehetett a szellemi tanítómmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

már másodjára kértem imában alvás előtt, hogy vezessen ki testemből és mutassa meg a magasabb létsíkokat, világokat nekem, hogy spirituálisan elkezdjem komolyabban járni az utamat.

Rá fél órával nem bírtam megmozdulni, de még a szemem se kinyitni, erős jéghideg fuvallatokat éreztem az ágy mellől. El kezdtem gondolkozni, ha ő a vezetőm lenne nem félelmet és hideget kéne éreznem. Ekkor valami oknál fogva olyan érzésem volt, mintha "felébredtem" volna, és egy ággyal arrébb fekvő apámat próbáltam felkelteni.

Ekkor a kezem átlátszóvá vált és átnyúltam rajta... :S


Majd tudatosult, hogy ez nem lehet a rendes fizikai testem. Ezután hatalmas zuhanást éreztem és felkeltem.


Lehetséges szellemi tanítóm jöhetett el valóban értem, meghallgatva kérésemet?

De akkor mért hűvös levegőt éreztem, és ezáltal mért keletkezett bennem hatalmas félelem?


Köszi előre is!

27/F



2012. szept. 18. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Ha minden igaz, imában kérni felesleges,mivel állítólag Isten nem helyesli az ilyen akciókat, mint testen kívüli élmény és társai.Szellemi vezetőhöz meg nem szokás imádkozni.

Nos, ennek ellenére úgy látszik, mégis kiléptél a testedből.Talán mert nagyon akartad.

Én amikor gyakrabban foglalkoztam ezzel, elég volt csak lefekvés előtt arra gondolni, hogy "de jó lenne egy kis testen kívüli élmény" és ilyenkor az éjszaka folyamán sikerült is.Mostanában hanyagolom, már nem érdekel, azóta nem is fordul elő.

2012. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem. És milyen tapasztalásaid voltak "utazásaid" során? :)
2012. szept. 18. 15:52
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Nos, ez valószínűleg alvásparalízis volt. Leírnád egy kicsit részletesebben is, hogy mit csináltál előtte...
2012. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Hát, elég hosszú lenne az összes ilyen jellegű tapasztalásom leírni, de megpróbálom összefoglalni.

A testen kívüli élményeimben közös volt, hogy mindig alvásparalizissel tehát bénultság érzéssel kezdődött.Az élmény elején gyakran előfordult, hogy hangokat halloztam, például fülsiketítő dübörgést (mintha vonat haladt volna el mellettem), vagy halk, érthetetlen beszélgetést a közelemben.Néha úgy éreztem ilyenkor, hogy nem vagyok egyedül a szobámban.Ilyenkor féltem és mindenképp meg akartam mozdulni,ami nagy nehezen sikerült és ilyenkor azt hittem, ébren vagyok, minden megfelelt a valóságnak, az az apróság valahogy fel sem tűnt, hogy ilyenkor minden irányban látok és a tárgyakat kékes fény veszi körül, ez mindig így történt.A fizikai tárgyakkal való érintkezés problémás volt.Nem tudtam soha felkapcsolni a lámpát, hiába éreztem a kezemmel és az ajtó nyitásával is erőlködnöm kellett.Akkoriban sehogy sem tudtam felfogni, hogy létezhet az, hogy a lámpa csak éjszaka működik "rosszul"..

Azt is furcsának találtam, hogyan jutottam vissza olyan hirtelen az ágyba az ilyen élmények után? Miért nem emlékszem arra, ahogy visszasétálok az ágyamhoz?

Néha megpróbáltam a másik szobában alvókat felébreszteni, körülöttük is kékes fény volt, de nem reagáltak az ébresztgetésre, még amikor üvöltöttem rájuk, akkor sem.Most már értem, akkoriban ez olyan volt, mintha szellemként bolyonganék tulajdonképpen.Akkor nagyon ijesztően hatottak rám ezek a tapasztalatok és kezdtem kételkedni saját elmeállapotomban mindaddig, amíg itt a neten nem találtam egy olyan oldalt, ahol nagyon sokan beszámoltak az enyémmel szinte teljesen megegyező tapasztalatokról és akkor megtudtam, mi ez.Utána már nem féltem, inkább kísérletezgettem vele.

Sokszor nagyon gyengének éreztem magam ezek után az élmények után.Volt olyan is, bár nagyon kevés esetben, hogy más asztrál utazóval, asztrál lénnyel találkoztam.

2012. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, nálam is kisebb koromban sok ilyen tapasztalás történt. :)

Amikor másik utazóval találkoztál, milyennek láttad őt? Egy kékeszöldes színű emberi alaknak? Vagy pedig rendesen érzékelted, mintha fizikai lenne?

2012. szept. 18. 19:25
 6/13 nagylzs ***** válasza:

Igen, ez lehet alvási paralízis, de arra is van egy halvány esély hogy az asztráltestedben ébredtél öntudatra. Aminek egyébként nem sok haszna van. Az annál magasabb létsíkokat pedig egészen biztosan nem látogattad meg, és nem is fogod még egy jó ideig.


Főleg akkor nem, ha olyan képességekre vágysz, amiket nem tudsz jól fölhasználni, és ezáltal csak kárt okozol. (Szerencsés esetben csak magadnak.)


A jó kérdés az: miért nem azért imádkozol, hogy minél hatékonyabb eszköz legyél a földi paradicsom megvalósításában? Vagy mondjuk azért, hogy minél többet segíthess másokon? Vagy mondjuk azért, hogy őszintébb, vagy szerény vagy önzetlen legyél stb. Föl nem lehet sorolni, hogy mennyi magasabb, arra érdemes cél van amiért imádkozhatnál.

2012. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nos, mivel másokon szeretnék segíteni, gyógyítani későbbiekben, ezért kértem a vezetőm segítségét is. 3. szemem se véletlenül nyitogatom. :)

Abban bízom hamarosan a gyógyítás útjára léphetek.

2012. szept. 18. 22:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Álmodtál. Ilyen egyszerű ez:-))) Előfordult már mással is,hogy emlékezett az álmaira.
2012. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amikor valóságban is létező (ismerős)emberrel találkoztam, annak teljesen emberi alakja volt.Olyan volt, mint a valóságban, csak az volt az érdekes, hogy a teljesen sötét szoba ellnére is, láttam őt rendesen.Ez a másik szobában alvókra is igaz volt.

Egy másik alak, akit ilyen élmény során láttam, az szerintem nem valós személy volt.Valamilyen más létező...

Bár teljesen emberi alakja volt, neki nagy kék fénye volt a tudatomban próbált manipulálni, szóval nem hinném, hogy jó szándékú látogatóval találkoztam.

Aztán volt egy olyan emberi alak is, akit zöld fényben láttam, miután álmomból felébredtem .Ott volt a szobámban és teljesen valóságosnak tűnt.Egy rokonomat ismertem fel benne,csak sehogy sem értettem, miért nem szólt nekem senki, hogy nálunk fog aludni.Aztán hopp, eltűnt!12 évesen kisebb sokkot kaptam :) aztán kiderült, hogy aznap éjjel halt meg az illető.Talán "búcsúzni " jött.Ez nem testen kívüli élmény volt, itt szellemet láttam, de van némi hasonlóság, legalább is, ami a látványt illeti.

Egyszer magamat láttam a tükörben, asztrál utazóként.Kicsit homályosabb volt a látvány,mintha "ködös" lenne a tükör.Más különbség nem volt.De ez is lehet hogy csak azért, mivel a szobában elég sötét volt.

2012. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Durva tapasztalatok, az egyszer tény. :)
2012. szept. 20. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!