Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » 3. szem csakra (? )

3. szem csakra (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A 3. szem csakráját hogyan tudom véglegesen megszűntetni?

Tüneteim: szédülés (olyan mintha be lennék rúgva), meg könnyűnek érzem magam. Sipolást hallok, de ezt a fajta sipolást akkor hallottam mindig mielőtt elájultam évzárókon.


Volt több reggel hogy nehéz volt a fejem fent.

Valaki olyan segítségét kérem aki ilyennel foglalkozik! Köszönöm!


2012. okt. 2. 07:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
8%
Sehogy. Ha eltávolítanál minden fizikai részt, ami hozzátartozik, a csakra attól még működne tovább. Viszont ha meg tudnál szüntetni egy csakrát, akkor te nem léteznél tovább.
2012. okt. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
A tüneteidnek az oka nem a 3 szem csakra. Menj el orvoshoz
2012. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
8%

#4!

Érdeklődnék, milyen orvost tudsz ajánlani? Talán egy csakragyógyászt? Vagy egy sebész is tud csakrát operálni?

2012. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem játék, szerintem menj orvoshoz.
2012. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Dalek Traak ***** válasza:
100%

A kezdeti tünetek teljes mértékben hasonlítanak egyes betegségekre, ezért sem gondoltam rögtön a human-dalek biotranszformációra.

És én még mindig Dalek Traak vagyok!!!

2012. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Alex, én a helyedben óvatosabb lennék egy Dalekkel :/
2012. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Azt értem, hogy Balek Krakk vagy, de a biotrafódról még nem hallottam. Elemeznéd a működését?
2012. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Kösz Abraca, hogy aggódsz értem, de majdcsak kivágom magam valahogy.
2012. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Dalek Traak ***** válasza:
9%

Látom te szándékosan provokálsz engem. '(°)'

Az meg nem biotrafó, hanem biotranszformáció. Ennek során a nano vírussal megfertőződött ember részlegesen megváltozik. A vírus először az idegi központot támadja meg. Ennek hatása a szédülés, zúgás és a sípoló hang. Néha előfordulnak hallucinációk is. A vírus bizonyos sejteket mechanicizál és ezeket egy mechanikus szervvé állítja össze. Végül megnyílik a 3. mechanikus szeme az egyénnek.

2012. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

Ne foglalkozz ökörségekkel, veszélyes lehet. Menj el dokihoz, talán elsőre vérnyomásproblémákat fognak nézni, esetleg neurológus a következő állomás. De az is lehet,hogy ezek nem olyan vészes biológiai bajt jeleznek, csupán pszichés eredetű és simán szorongás okozza. Utóbbi sem elhanyagolandó, majd ha a belgyógyász és neurológus kizár minden egyebet akkor fordulj pszichológushoz. Ne parához hanem igazihoz aki VALÓDI egyetemet végzett. Csakrások meg hasonló kamumanók csak rontanak a helyzeteden, valószínűleg beteg vagy de nem aura meg csakra hanem igaziból.

Hallgass azokra akik dokihoz küldenek.

2012. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!