Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Azért éreztem a rezgést az...

Azért éreztem a rezgést az aurámban mert gyakroltam az érzékelést? Mit jelenthetett ez a fura rossz rezgés? Vagy tisztitásra lenne szűkségem?

Figyelt kérdés

Elkezdtem gyakorolni az auralátást a kűlső réteget nagyon vékonyat azt látom ha passzivan nézem látok szint..meg az érzékelést is elkezdtem gyakorolni h a két kezemet közelitem egymáshoz.. és amikor csinálom vmi hűvöset érzek a kezemnél..van h szimplán magam körűl is érzem ezt a hűvöset annélkűl h rákoncentrálnék....pl fejemnél lábannál kezemnél stb...


pánik betegségem van....nos ezzel kapcsolatba lejjebb....

tegnap rosszat álmodtam... azt álmodtam h rohamom van....de még mielött elkezdődőtt vmi fura rossz rezgést éreztem magam körűl aurámon nem a testemen....és nagyon megijedtem ilyet még soha nem tapasztaltam.. utána közvetlen utána volt a roham és közbe a rezgés...aurámba.....de nemcsak álmodtam igazából volt erre ébredtem fel.... mit jelenthetett ez a rezgés ??? nagyon fura volt..... (azt hittem már epilepszia de nem mert ugye már megvizsgáltak és kizárták....... )


2012. okt. 12. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
auralátást? azt hogy kell?
2012. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"de még mielött elkezdődőtt vmi fura rossz rezgést éreztem magam körűl aurámon nem a testemen"


Ez nehezen érthető. Ha valamelyik testrészedben remegést tapasztaltál ébredéskor (pl. fogvacogás, szívdobogás) az a kísérő jelensége lehetett, hogy a visszatértél a testedbe.


"pánik betegségem van"


Akkor miért foglalkozol ezzel? Nem lenne jobb először meggyógyítani magad? Mondjuk agykontrollozz, írj pozitív mondatokat a falra, vegyél egy cicát, ment sétálni a barátaiddal - azzal hogy meggyógyulsz, másoknak is segítesz. Hogy tudnál a többi síkon 'normálisan' egészként működni, ha már itt sem vagy egész?

2012. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Először írd le, hogy milyen színű aurád van és csak utána tudok segíteni.
2012. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem létezik aura. Legalábbis amit ezos körökben annak neveznek olyan nincs. Menj el orvoshoz ha valóban remegések jönnek rád, talán valami betegséged van.
2012. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Első kommentelőnek.... elöször relaxálni kell utána a szem érzékelésnek érzékenységét fokozni vmint a perifériás látást fejleszteni ...meg vannak gyakorlatok ami segit kifejleszteni ezt a képességet

[link] van egy ilyen is de ha beirod googleban van több ilyen gyakorlat is.... fehérfalnál jobban látod...v számitógép képernyő elött 30cmrre tarstsd a kezed nézdd elöször fehér átláccónak látod majd ha tovább nézedd passzivan akk szineket is megjelennek....


Többieknek...igen beteg vagyok pánikbetegségem van.. lehet nemkéne ezzel foglalkoznom előbb meggyógyulnom.. de azt gondoltam ha látom mjad teljesen az aurát látni fogom hol van eltérés hol lehet a baj vmint akk másoknak is tudnék segiteni pl családomnak....egyenlőre csak vékony sávot látok ha meg tovább nézem szint is.... de az aurám színét nemtudom.. aurafoton még nem tudom kiváncsi is vagyok milyne lehet... nemrégóta gyakorlom szal h jobban menjen több idő kell...

2012. okt. 13. 20:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Úgy látom rajtad már nem lehet segíteni.
2012. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

agykontrollt még nem probáltam.. igazából nem is tudom h kell de majd utána nézek kössz a tippet...barátaimmmal meg szoktam elmenni sétálni meg bezsélgetni... házi állatom nem lehet nem engedik mert panelban lakok


Aura fotozásra decemberben megyek akk tudok erre válaszolni milyen szinű .....én még csak halványan látom több gyakorlás kell h majd teljesen lássam... de köszi majd megirom ha megtudtam milyen színű

2012. okt. 13. 20:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de egy ilyen aura fotózás mennyibe kerül?
2012. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom apu pár éve volt és ilyen ásványkiállitásokon szokott lenni aurafotozás... decemberben a Lury házba belépés ingyenes.... sztem kb 5000Ft lehet....
2012. okt. 13. 21:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért van mindig az, hogy az ehhez hasonló "auralátók" meg a társaik annyira rossz helyesírással és olyan igénytelen fogalmazással írnak, hogy fájdalom elolvasni is? Ordít róluk, hogy túlbuzgó tinik, akik különlegesnek akarják hinni magukat. ha felnőtt, az meg egyszerűen szomorú.
2012. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!