Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tényleg rossz energiáim vannak?

Tényleg rossz energiáim vannak?

Figyelt kérdés

Egy ilyen tipikus boszi-néni megfogta a kezem és azt mondta hogy nagyon rossz energiáim vannak. Kiröhögtem szegényt, nem hittem az ilyenekben egészen idáig. Minden elektromos kütyünk elromlott a lakásunkon. A mobilomat háromszor vittük szervizbe, de semmi gondot nem találtak. A pót-telefonom is tönkrement. A TVinken csak a teletext nem működik :S Most is a nagyszüleim számítógépéről írok.

Bocs, hogy hosszú lett :P


2010. júl. 5. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen problémáim. 2 telefonom és a fényképezőgépem elromlott. Ez mind 1 év alatt. Szerintem csak szimplán szerencsétlenek vagyunk :D
2010. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

"azt mondta hogy nagyon rossz energiáim vannak"


Aki ilyet mond az egyszerűen hülye de nagyon! Ha hallgatott volna akkor se lenne bölcs.Mi az hogy a teletext nem működik? Az a szolgáltatótól függ , és nem mindegyik csatornának van teletextje.A TV egyáltalán teletextes? Tízezreknek romlik el naponta elektromos készülékük.

2010. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is minden elromlik a közelemben,meg minden elektornikai cuccot,amit megveszek : vagy széria hibás,vagy elromlik:D de mindennel így vagyok én is.
2010. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

vonzás és gerjesztés törvénye.

ne beszéld be magadnak, amúgy elektronikus gépekre nem is hat a mágia, mert nem tudnak érezni, sőt még aurájuk sincs, mert az emberi logika teremtményei, nem pedig a művészeté.

2010. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Uoltsó elötti vagyok. Én amugy nem hiszem,h én "gerjesztem" ezt... egyszerűen csak szerencsétlen vok elektronikai cuccok terén..
2010. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
rossz energia állapothoz kötődő. Ha szép gondolatokkal, boldogsággal veszed magad körbe, eltűnik a rossz, és jó energiákat fogsz sugározni ;)
2010. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a kérdezőnek:én is ugy gondolom hogy igazat adhatsz a josnőnek és ráfoghatod minden tárgy elromlását a negativ energiáidra,de szerintem ezt felejtsd el.a hited és negativ gondolataid bevonzák az életedbe a rossz eseményeket.ez tény.gondolkodj pozitivan és rá jössz majd magad is hogy nem mondott igazat a josnő.
2010. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!