Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van esély arra, hogy a volt...

Van esély arra, hogy a volt házunkban szellem van? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A volt házunkban mindig nehéz lépteket halottam(biztosan nem rágcsáló volt) és a lámpa mindig magától fölkapcsolódott.(nem zárlat volt, mert a kapcsoló mindig át volt billenve) Az ajtó is gyakran minden ok nélkül kinyílt, pedig nem is lötyögött a keretben.Gyakran beszédet hallottam a szobámból, de amikor bementem üres volt és a tévé sem ment.

Egyszer bementem a bátyám szobájába és egy kislány ült az ágyán, mereven bámulta az ablakot.Én köszöntem neki, ő rámnézett és vissza is köszönt.Azt gondoltam, hogy a szüleim egyik vendégének a lánya.Amikor lementem megkérdezni hogy ki a vendég, azt mondták, hogy nincs itt senki.Aztán meg felmentem, hogy megkérdezzem a lányt hogy hogyan került ide és hogy ki ő, már nem volt ott.Az egész házat átnéztem, de a kislány nem volt sehol.A házból nem tudott kimenni mert a bejárati ajtók zárva voltak.


Az érdekelne, hogy szerintetek ez szellem vagy mind megmagyarázható valahogyan?

Mert az igazság az, hogy amikor a házat eladtuk nem szóltunk semmit a következő lakónak a házban történtekről, és ezért lelkiismeret furdalásom van.


A trollokat, és a szkeptikusokat külön megkérem rá, hogy ne írjanak inkább semmit!



2012. aug. 2. 15:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%

"Egyszer bementem a bátyám szobájába és egy kislány ült az ágyán"


ha ilyet láttál,már eleve nem megmagyarázható dolog nem??

2012. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Szkeptikus és troll is vagyok egyben. Szép mese, jó mese, de nem hihető.
2012. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2/2: adom :DD
2012. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Ne "parázz"! még menthető vagy, ha ügyelsz arra, hogy ne juss addig a stációig , mint teljességgel "zárlatos",szomszédasszonykám!

Ő már "előrehaladott" , valóságos "szellemóriás" Neki már semmiféle pszichológus nem adhat segítséget. 3 hete altatta el a kutyáját.

Minden bűne az volt a kis szobacirkálónak , hogy nem bizonyult sem jó médiumnak , sem jó házőrzőnek. Nem "figyelt fel" azokra a jogcím -és test nélküli lakótársakra , akik ajtót kizárólag csapkodásra használtak, mert egyébként éjjel-nappal a falon át közlekedtek.

Kontrolláld (többek között ) az Investigation Discovery szombati tudatmódosító agymenéseitől élénk(ített) fantáziádat !

Ha nem teszed , bárhová költözhetsz, kiderül majdan a lakásodról , házadról, hogy valaha leszámolás, gyilkosság vagy félresikerült szellemidézések színhelye volt , börtön, temető, diliház vagy mészárszék volt azon a telken, stb....


Vigyázz magadra , hogy további lelkiismeret furdalástól mentes és szép lehessen minden napod , csendes és nyugodt minden szomszédod , minden éjszakád , továbbá zárlatmentes mindened , amiben elektromosság előfordul! (Ilyen az agyad is :-) Mielőtt megbántódnál , jelzem : nem engem kértél arra , hogy ne írjak inkább semmit!

Az esély 50%, hogy a volt házatokban szellem volt-van-lesz. Elvégre így,vagy úgy , de a fejben dől el...(majdnem) minden , ugyi ? :-)

2012. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Nincs esély rá. Nem azért mert a történeted rossz vagy unalmas, hanem mert nincsenek szellemek.
2012. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért írtak azok akik nem hisznek benne...

Köszönöm azoknak akik normális válaszokat adtak.

Amúgy én nem félek, csak lelkiismeret furdalásom van.

2012. aug. 3. 22:57
 7/19 Won ***** válasza:
68%

Értelek. Szerintem ,ne legyen lelkiismeret furdalásod, ez egyáltalán nem a te hibád.

Lehet, hogy szellem volt, de a kislányos rész elbizonytalanít. Mennyire volt kicsi a lány?

2012. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
dilis vagy fordulj szakemberhez
2012. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Won ***** válasza:
Miért lenne dilis?
2012. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Biztos megnezte az osszes Paranormal Activity osszes reszet abba vannak ilyenek.
2012. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!