Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tényleg létezik ilyen, hogy...

Tényleg létezik ilyen, hogy testelhagyás?

Figyelt kérdés
Olvasgattam interneten de nem teljesen tiszta. például tegyük fel, hogy sikerül "kilépnem" a testemből, de hogy jutok vissza? valakinek sikerült már? Írnátok "élmény"beszámolót? (pozítív,negatív is jöhet)
2012. nov. 30. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ophiel "Asztrális projekció" c. könyvét ajánlom a témában. Régi munka, de annál jobb.
2012. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
* javítok, "Asztrál projekció" a könyv címe
2012. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, esetleg próbáltad már? :)
2012. nov. 30. 15:53
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
szerintem amikór irtad a kérdést akkór nem testen kivül hanem elmén kivül voltál, ha már ez a kérdés felmerült benned!
2012. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Nekem gyerekkorom óta több testelhagyásos élményem is volt. Nem alvásparalízis, mert 1x pl az ablakon át megnéztem egy ott parkoló autó rendszámát, majd a visszatérés után leellenőriztem és stimmelt. Alvásparalízisnél ilyen nincs.

Egyébként bármikor vissza tudsz térni bármilyen messziről 1 pillanat alatt, hasonló mint amikor tudod hogy álmodsz és fel akarsz ébredni.

Testelhagyásnál is megvannak a végtagjaid de csak érzetre, azaz pl a "szemed" elé tudod emelni a kezed, de nem látod csak érzed hogy ott van. A mozgás sem olyan hogy lábra állsz és elindulsz, mivel a fizikai végtagjaid nem állna rendelkezésre. Én először csak odáig jutottam hogy nagy nehezen legördültem az ágyról, vagy mikor nagyon fel akartam állni "nekizuhantam" a szemközti falnak.

A környezetet teljesen tisztán érzékeled, mint normálisan, de van egy fajta fura fénytörés és néha oda nem illő dolgok, történések, hangok amik egyébként a valóságban nincsenek ott.

2012. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 homo ludensz ***** válasza:
89%
Mikor elalszol és álmodban olyan tájakon jársz ahol éberen nem jártál sohasem akkor a testedet elhagyja a lélek és szabadon "szárnyal". Az egod nem tudja akkor ráerőltetni a beléd nevelt normákat mint éber állapotban. Minden álomszintre merülés egy testelhagyás hiszen sétálni indul a lélek.
2012. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Itt egy jó leírás, kb 10-15 éve olvastam először:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. dec. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Az álom tényleg olyan mintha elhagynád a tested, pedig nem.,,Csak" képzelődsz, de az nagyon valóságos tud lenni...Ettől álom.Sima agyi tevékenység.
2012. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Napkiraly ***** válasza:
37%
persze, a múltkor is részeg voltam, és elhagytam egy hullát a prosectura folyosóján, úgy hozták utánam a kollégák
2012. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem.
2012. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!