Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Telepátia, létezik vagy nem?

Baajos kérdése:

Telepátia, létezik vagy nem?

Figyelt kérdés
Tudunk-e a másik gondolataiban olvasni? Megérezzük-e hogy mi történt a másikkal? Tudunk-e telepatikusan információt közvetíteni? Ha létezik, akkor ez egy ritka képesség vagy bárki képes lehet rá?

2012. szept. 20. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem létezik, de bárki képes lehet rá.
2012. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Abban a kontextusban, ahogyan ebben a rovatban szoktak e témával foglalkozni, nem. Egyébként meg igen. A materiális világszemléletbe nem illeszthető be, de nem is valami természet feletti dolog.

Mi emberek egyszerre többre is képesek vagyunk, mint gondolnánk, és kevesebbre, mint szeretnénk. A modern világ életkörülményei olyanok, amelyek megemelik az ingerküszöböt, számos létező képességünk ezért nem működik, vagy gyakran nem vesszük észre, hogy mégis…

Tudatos információküldésről megbízható forrást nem olvastam, de fogadásról igen (megérzés)

2012. szept. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Sokszor viccelődünk ezzel a barátaimmal :)

Egyikünk sem ragozza h hinne benne, de néha olyan abszurd módon gondolunk ugyanarra, hogy belül sztem mindegyikőnk tudja és egy alapvető, nem elvont dologként elkönyveli h ez hozzánk tartozik és van és kész.

Úgyh fogalmam sincs, h ez egy olyan képessége lenne az embereknek, amit vmi módon fejleszteni lehet és magasabb szintre emelni, teszem azt "gondolatot közvetíteni" de vmilyen formában igenis megnyilvánul és létezik.

2012. szept. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Létezik. Semmi természetfeletti nincs benne, inkább attól függ, hogy az egyén mennyire képes lebontani saját korlátait.


Így működik:

[link]

2012. szept. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Antimod ***** válasza:
62%
Létezik, de elsősorban "egy hullámhosszon működő", közel álló emberek között tapasztalható.
2012. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes a cikk 4/5 válaszolótól. Engem azért is érdekel ez, mert személyesen én magam is átestem ilyenen. Egy nem közeli ismerős egy összejövetel alkalmával kiolvasta az agyamból a gondolatot. Már egyszer korábban is megtette ezt, de akkor nem volt nyílvánvaló, és ezzel a második alaklommal akarta bizonyítani, hogy igen, ő ezt meg tudja tenni. Már egyszer leírtam ezt itt valkinek a kérdésére.
2012. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezekszerint feleslegesen fizetek ki vagyonokat a T-mobile-nak, neee....
2012. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk működik, akkor az olyan mint két walkie-talkie közötti közvetlen kapcsolat...vagy inkább valami mindent átható közös szellemi tér használata által megy végbe??
2019. aug. 18. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!