Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha valaki nagyon ért a telekin...

Ha valaki nagyon ért a telekinézishez, az milyen nehézmsúlyt tud mozgatni?

Figyelt kérdés
Akik nem értenek hozzá azok ne írjanak!
2010. okt. 19. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Egy adott rádiuszon belül feltudok pickupolni healing potikat, manapotikat, sőt, ha több manám van, akkor még kétkezes hammert is az inventorymba tudok pakolni, anélkül hogy értemennék. De nem tettem a telekinézisre sok skillpontot, mert hát ugye nem fog nőni a radiusza, csak esetleg sebzi, meg hátralöki az ellent akire rányomom, de ezek se érnek sokat :(


Jah és csak azért írtam, mert láttam hogy senki sem írt még, és nem akartam hogy emiatt rosszul érezd magad :(

2010. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit akarsz, mit dobjak rá honnan kire? Privit írsz és megdumáljuk. ;)
2010. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na hajrá bizonyithatsz James Randi-nek!
2010. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Platón már k.e. jópár százzal megmondta, hogy a világ amit látunk, nem lehet a valódi világ,hanem csak az érzékszerveink álltal arról kialakított kép, nem más!


Ti:Az állam c művében a híres barlanghasonlat,hogy csupán olyanok vagyunk,mint akik a barlang falán a hátunk mögötti tűz által elénk vetített árnyképet látják,csak leképezését, árnyát érzékszerveink infóját a világról.


A minden mindennel összefügg elmélet pedig szintén k.e valamikor Hermesz Trismegistos samaragtáblájába van fölvésve:ami lent az úgy fent.

2010. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki nagyon ért hozzá, az akár 0grammot is.
2010. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szervusz!


Atelekinézis egyes szakemberek és kutatók szerint ( megjegyzem nem a humbukosokra gondolok drótokkal egyéb mehanizmusokkal) éppen olyan tuljadonság mint pl a látni vay hallani tudás amely fejlesztehtő is. Gyakorlással attól függően hogy mennyire vagy fogékony egészen sokra lehet vinni.


Kezd pici dolgokkal, olyanokkal amiknek minimális a súrlódásuk pl hajts négybe egy papírlapot és a hajtások közepénél tedd rá egy radírba vagy parafába szúrt tűre hogy foroghasson rajta szabadon.

tégy róla hogy ne legyen semmi légmozgás a szobában.

utána lazts kicsit és enegedd hogy megtörténjenek dolgok s laa tekintettel koncentrálj és finoman akard hogy elmozduljon. ha gyakorolsz rövi időn belül sikerülhet mozgást elérni.


nekem pl ez már megy szinte függetlenül a távolsgától. mondjuk 50m sugarú körben.


néhány apróság: az üveg szigetelő hatású szóva eőször ne takard le üveggel, aztán pl vigyázz a lélegzeteddel ha elé kötsz egy sálat kizárhatod annak az esélyét hogy te mozdítottad el akaratodon kívül.Lehetőleg nyugod környeztben csináld mivel elég fura lesz neked is jobb ha nem zavarnak meg közben , és eyébként is maradjon ez a te titkod.


youtube-n sok videót találhatsz psiwheel néven erről

2010. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát ott van pl. Sylar, na ő aztán ért ehhez :)
2010. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
KEDVENC
2010. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!