Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van itt olyan, aki hisz a...

Van itt olyan, aki hisz a szellemekben? Éjszaka valami meg akart folytani!

Figyelt kérdés

Ez már nem először történik meg velem, arra ébredtem, hogy valami "erő" (nem tudom megfogalmazni) nyomja le a fejemet a párnámra, arccal lefelé, én pedig próbálok ezzel ellen védekezni, illetve kiabálni, hogy 'ne', de nem jön ki a hang a torkomon..

Ez már nem az első eset, máskor ébredtem erre, hogy valaki/valami folytogat.

Azért ilyen érdekes ez, mert alapból nem hiszek az ezoterikus dolgokban, de volt barátom fulladás következtében halt meg és mi van ha köze van ennek ezekhez a törénéseknek?

Éjszaka, még mielőtt elaludtam, éreztem, hogy olyan hideg járja át az egész testem, mintha valami hideg lebegne az ágyam felett, nagyon ijesztő volt.

Valaki segítsen kérem, hogy mit tegyek, komolyan vegyem ezt, vagy felejtsem el az egészet?

Ilyen szelleműző szakemberekre nincsen pénzem, meg nem tudom ki az aki tényleg megbízható lehet egyáltalán ilyen téren..

Szentelvíz/ macska beszerzése jó ötlet lehet?

Csak az a baj, hogy hiába űzném el az esetleges szellemet innen, attól még ha van valami elintézetlen dolga, nem oldódik meg, föleg, ha pont én vagyok az..

Hogy engedjem el, mit akarhat, miért akar megfojtani?

Köze lehet ahhoz, hogy pont tegnap este döntöttem el bánatomban hogy öngyilkos leszek?

Még annyi, hogy tényleg olyan érzésem van néha, mintha valaki "rámtelepedett" volna, szívná, ellopná az életerőm, jókedvemet.

Ha valaki végigolvasta, és ír valami hasznosat, nagyon megköszönném.



2012. dec. 9. 14:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szellemek nincsenek, ebben biztos lehetsz. Kimerültség okozhat hasonlót.Talán a csalódás miatti stress és a kialvatlanság együtt.
2012. dec. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Napkiraly ***** válasza:

tehát lányom a következő van:

alvásparalízised van. Ahogy sejtem hason alszol. Namostan nekem is volt már alvásparalízisem. Felébredek,még a szemem is ki tudom nyitni. Semmim nem mozdul, eddig ismerős? Kiáltanék, de nem jön ki hang a torkomon. A fülemben zúgás, a levegővétel nehéz. Ilyenkor egyetlen megoldás van,zuhanj vissza az álomba, és gy tudsz felébredni. Rájösz hogy alszol,és fel akarsz ébredni. Így nem jó, ne akarj görcsösen felébredni.

2012. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Szerintem meg a barátod miatt lehet a barátnőmnek is volt olyan esete csak nála az apukája halt meg és ő is úgy érezte mintha valaki megakarná ölni meg mindig érezte mintha valaki mindig ott lett volna melete szóval a lényeg ez azért van mer hiányzik a barátod és az agyad bemesélte neked hogy valaki fojtogat.
2012. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
fontos kérdés: miattad halt meg a barátod?
2012. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Pali1977 ***** válasza:
Elalvás előtt égess füstölőt, hallgasd halkan a rádiót. Nem kell mindjárt szellemre gyanakodni :) am talán tudod, a feng-shuiban is és a mágiában is használták használják tértisztításra a füstölőt és persze gonosz dolgok távol tartására. Nem tudok mit tanácsolni, próbáld ki. Talán hasznos lesz számodra. :) Nincs esetleg olyan dolog, amit senkinek sem mertél elmondani? Ami úgy érzed bánt vagy fojtogat?
2012. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

15-ös válaszolónak: nem, nem miattam halt meg.

Igazából mikor a halálesete történt, mi már nem voltunk együtt, nem váltunk el a legjobb viszonyban, ez is bánt, illetve vannak még egyéb dolgok is amik nyomasztanak.

2012. dec. 12. 11:53
 17/23 anonim válasza:

"fojtogat a sírás".

pszichiáterhez menj, házidoki ad beutalót.

2012. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Pali1977 ***** válasza:
Tehát úgy érzed, hogy te is hibás vagy? Lehet, hogy haraggal váltatok el, de próbálj megbocsátani magadnak, te nem tehetsz róla. Szerintem is kellene, hogy beszélj egy pszichodokival, mert tudna segíteni rajtad valamelyest és elmulnának a rémálmaid is :) Meg nem csak emiatt a dolog miatt, de "látszik", hogy össze vagy törve. Próbálj kiszakadni a megszokott dolgokból. Csinálj olyat, amit amire még nem volt időd alkalmad, de már szeretted volna. Utazz el, ismerkedj :) Nincs annál rosszabb, mint magad alá zuhanni.
2012. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Lilith1994 ***** válasza:

[link]



Ez is lehetséges.

Az alvásparalízis valószínűbb.

2012. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Még régebben írtam egy cikket az alvásparalízisről, ha gondolod, olvasd el:

[link]

Talán segít egy kicsit, hogy megértsd, mi történik veled, és megnyugszol.

2012. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!