Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van itt olyan, aki hisz a...

Van itt olyan, aki hisz a szellemekben? Éjszaka valami meg akart folytani!

Figyelt kérdés

Ez már nem először történik meg velem, arra ébredtem, hogy valami "erő" (nem tudom megfogalmazni) nyomja le a fejemet a párnámra, arccal lefelé, én pedig próbálok ezzel ellen védekezni, illetve kiabálni, hogy 'ne', de nem jön ki a hang a torkomon..

Ez már nem az első eset, máskor ébredtem erre, hogy valaki/valami folytogat.

Azért ilyen érdekes ez, mert alapból nem hiszek az ezoterikus dolgokban, de volt barátom fulladás következtében halt meg és mi van ha köze van ennek ezekhez a törénéseknek?

Éjszaka, még mielőtt elaludtam, éreztem, hogy olyan hideg járja át az egész testem, mintha valami hideg lebegne az ágyam felett, nagyon ijesztő volt.

Valaki segítsen kérem, hogy mit tegyek, komolyan vegyem ezt, vagy felejtsem el az egészet?

Ilyen szelleműző szakemberekre nincsen pénzem, meg nem tudom ki az aki tényleg megbízható lehet egyáltalán ilyen téren..

Szentelvíz/ macska beszerzése jó ötlet lehet?

Csak az a baj, hogy hiába űzném el az esetleges szellemet innen, attól még ha van valami elintézetlen dolga, nem oldódik meg, föleg, ha pont én vagyok az..

Hogy engedjem el, mit akarhat, miért akar megfojtani?

Köze lehet ahhoz, hogy pont tegnap este döntöttem el bánatomban hogy öngyilkos leszek?

Még annyi, hogy tényleg olyan érzésem van néha, mintha valaki "rámtelepedett" volna, szívná, ellopná az életerőm, jókedvemet.

Ha valaki végigolvasta, és ír valami hasznosat, nagyon megköszönném.



2012. dec. 9. 14:28
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Én úgy gondolom, a nyelvtan tanárod/volt nyelvtan tanárod akar megfoJtani.
2012. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Az én szomszédom fia öngyilkos lett: rendelt egy kábelt és felakasztottam magát, az anya szívrohamot kapott és belehalt... Hogyha nem szeretnéd h ez történjen a szerettedidel próbálj örülni minden pillanatnak az öngyilkosságnak semmi értelme csak elfutsz a problémák elől ahelyett hogy szembe szállnál vele, dönts okosan gondolj arra mi lenne ha meghalnál, én is akartam az lenni de elképzeltem az egészet és láttam ahogy a családomnak tönkre megy az élete mer én csak magamra gondoltam h mi lesz ha öngyilkos leszek, ilyenkor mindenkire gondolj
2012. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Bűntudat és depresszió keveréke.

Bűntudat mert nem váltatok el a legjobban, meg hogy nem tudtátok lerendezni a dolgot normálisan. Depresszió pedig a bűntudatból, és mert elvesztettél valakit, aki egyszer közel állt hozzád, de hogy emiatt megöld magad az egy kicsit túlzás. Az emberi elme elég érdekes dolgokat tud produkálni. Ez a két szellemi éllapot miatt fizikailag érezheted, hogy meg akarsz fulladni.

2012. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!