Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Részt vennél egy kísérletben...

Részt vennél egy kísérletben amivel ha sikerül képessé válnál gondolatolvasásra, vagy telekinézisre?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 01:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mindenképpen!

Mondjuk ha belegondolok, előtte mérlegelnék, az alapján, hogy mi történik sikertelen kísérlet esetén.

2012. dec. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 intrepid ***** válasza:
88%
Ha megbíznék a kisérlet szervezőiben, és tudnám, hogy nem tesznek kárt az agyamban.
2012. dec. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

Ez kicsit bonyolultabb ennél. Személyesen tapasztaltam, sokszor, sokféleképpen, és arra jutottam, hogy a képességgel rendelkező vevő számára a gondolatolvasás 99,99%-ban egyirányú és csak az esetek kb. 0,01%-ában kétirányú, amikor a vevő olyan adóval találkozik, akivel hasonló hullámhosszon 'rezegnek'.


"A telepatikus percepció képessége - természeténél fogva - rendkívül változékony; még egyetlen kísérlet keretén belül és azonos percipiensnél is hol fokozódik, hol csökken. Ma igen nagy jelentőséget tulajdonítanak annak, hogy megtalálják a megfelelő képességekkel rendelkező induktort és percipienst, kiválasszák azt a telepatikus párt, amely tartós eredményeket ad a gondolatátviteli kísérletekben."


(L. Vasziljev: Telepátia)

2012. dec. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Ja, minden álmom nem létező képességekre szert tenni.
2012. dec. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem...Inkább jobb nem tudni hogy mire gondolnak az emberek
2012. dec. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem hogy boldog lennék tőle, ha pl. egy üzletben az unatkozó, fapofát vágó eladó (vagy éppen az édesen mosolygó) gondolatban elküldene melegebb éghajlatra amiért zavarni mertem.

De arra sem lennék kiváncsi, hogy az utcán velem szemben jövő dagadt vénkecske miket csinálna velem ha tehetné.

2012. dec. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Nemrég még kategorikus nemet mondtam volna, de ma hajlok az igenre. Érdekelne, milyen gondolatok forognak egy elmeháborodott fejében. Különösen a Verinika/Anorexiás/Szépésokos/most nincs neve gondolataira lennék kíváncsi.
2012. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bár vannak olyan helyzetek amikor jól jönne, valamint nagyon érdekel, hogy a különböző mentális betegségekkel rendelkező emberek hogyan gondolkodnak, nagy valószínűséggel több károm lenne belőle mint hasznom. Óhatatlanul másképp néznék a világra, más ember lennék.

Aki fontos a számomra és én is neki, azzal így is szavak nélkül is tudunk beszélni. Nekem ennyi elég.

2012. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 LeGrady ***** válasza:
82%
Csak ha nem csupán be, hahem ki is tudom kapcsolni a képességet. Álmomban reptetni a tárgyakat vagy hallani mit gondolnak rólam mások... ezek ritka veszélyesek.
2013. jan. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!