Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Részt vennél egy kísérletben...

Részt vennél egy kísérletben amivel ha sikerül képessé válnál gondolatolvasásra, vagy telekinézisre?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 01:17
1 2
 11/19 livia30 válasza:
100%

A gondolatolvasás mindenképpen olcsóbb lenne mint a telefonálás az tény. :) Megspórolhatnám a telefonszámlát vele, főleg külföldre. :D


Nehéz kérdés mert egyensúlyban van az igen és a nem.

Mondjuk lehet hogy én nem szeretném ha minden gondolatomat hallanák mások, de néha meg tök jó lenne, amikor nehezen tudok megfogalmazni valamit, vagy nem merem kimondani. És igen, néha én is szeretném tudni mások mit gondolnak, vagyis egy valaki.

2013. jan. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 yaq12wsx válasza:
62%
...persze... :D
2013. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
Mindenképpen.
2013. jan. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
igen
2013. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%
Az esélye nulla,hogy sikeres legyen, de szerintem mindenki örülne ha lenne telepátia.Persze az is siker ha a kísérlet célja nem is a telepátia igazolása hanem a meggyőzés módszereinek vizsgálata,hogy mennyire lehet elhitetni emberekkel azt amiben nagyon akarnak hinni.Még azok is részt vennének akik tudják,hogy nincs telepátia.Telepátia nem létezik, de aki a kíváncsiságnál is jobban szeretne hinni benne az el is hiszi,hogy igen.Ezért egy ilyen kísérlet mindenképpen pozitív eredménnyel zárul a hívők számára. Utóbbiak minden pici jelbe, bármiféle apró eseménybe bele fogják magyarázni,hogy az a telepátia bizonyítéka:-)) Persze azokat is érdekelheti akik tudják,hogy nem létezik, hiszen a kíváncsiság ott munkál, hogy miket tudnak az emberek beképzelni maguknak ha erősen szuggesztív a kísérlet vezetője.
2013. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
70%

Azt írod, hogy telepátia nincsen. Az emberek csak bemagyarázzák magunknak, hogy létezik. Akkor milyen szóval illeted azt a jelenséget, ami köztem és új párom között kezd kialakulni. Nagyon sokszor egy időben írunk egymásnak sms-t, vagy emailt. Van, hogy megtöltök egy poharat tiszta vízzel, mert azt érzem, hogy szomjas és ő nevetve kérdezi meg, hogy ezt most honnan tudtam?

Ezek már nem a véletlenek egybe esése nálunk, hiszen túl gyakoriak. Igaz, hogy hallatlan nagy közöttünk az érzelmi kapcsolat. Nagyon figyelünk a másikra és ez a képességünk magunktól alakul és fejlődik, ahogy az érzelmi életünk mélyül.

Én is azt vallom, hogy ezek a dolgok csak két azonos hullámhosszon érző és gondolkodó, összetartozó ember között létezhet és alakulhat ki.

De nagyon jó ha kialakul, mert magasabbra emeli a kapcsolatot. Legalább is mi ezt érezzük.

2013. jan. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20%
telepatia van csak azoknak erdemes ezzl foglalkozni akiknek az idegzetuk nagyon eros mivel eloszor mikor mar a telekinezis megvan sok hangokat fogsz hallani es ebbe akar bele is lehet bolondulni........ szoval nem vicc
2013. jan. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
20%
telepatia van csak azoknak erdemes ezzel foglalkozni akiknek az idegzetuk nagyon eros mivel eloszor mikor mar a telekinezis megvan sok hangokat fogsz hallani es ebbe akar bele is lehet bolondulni........ szoval nem vicc
2013. jan. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Annyit erről a témáról, hogy aki nagyon kíváncsi mások gondolataira az tanuljon viselkedés pszichológiát vagy a pszichológia egy adott szakosított területtét (ki mire kíváncsi). A 16-os válaszadónak annyiban igaza van, hogy nem véletlen szerűen találja ki, hogy mit akar a párja. A lényeg csak az, hogy az ember alapvető ragaszkodását használja. Tehát, ez röviden annyit jelent, hogy a vágy ami véget oda figyel adott dolgokra. Például az apró rezdülésekre az arcán vagy bármi amiből következtetni tud és aszerint cselekedni. Ezt az ember sokszor észre sem veszi, mert annyira természetes és benne van már mélyen az ősztőnőkben. Párkapcsolatban az empatikus érzékelés fokozottabbá válik és úgy mond az ember a párja helyet kezd el gondolkodni. Lás példát 16-os pohár vizes szituációján. De ez nagyon hosszú és bonyolult téma. Ha bővebben kíváncsi vagy akkor irány az egyetem.
2013. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!