Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés

Édesanyám fél éve halt meg,hosszas betegeskedés után.

Sajnos a rák győzött,anyukám így majdhogynem fiatalon halt meg.A nappalinkban van egy sarok kanapé,amin anyukám feküdt,ha tévét nézett,később pedig amikor már nem bírt menni,csak feküdt,akkor is a kanapé ezen részén feküdt.Van egy 2 éves kutyám,akit néha beengedek a házba,tudja hol a helye,de sokszor,ha éjszakára beengedem,oda,pont oda fekszik ahol anyukám feküdt.Ezen kívűl nagyon sokszor néz oda,mintha látna ott valakit,rendesen,meredten nézi sokáig a kanapé azon részét.Ez számomra kissé ijesztő,arra gondoltam,talán anyukám még itt van,de ha itt van az nem jó,mert nem tudott "továbblépni"....vélemények?


2013. jan. 9. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Nem hiszem, hogy a kutya bármit látna. Oda fekszik, hát hova feküdjön?

Az, hogy meredten néz, semmit se jelent - a kutyáknak ez szokásuk. Az is lehet, hogy hall valamit [persze nem kísérteteket, hanem valami olyan zajt, amit az emberi fül nem] és akkor figyel.

2013. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hová feküdjön? Van még a szobában egymillió hely ahová feküdhetne,sőt,a fotelbe még könyebben felmászhatna,mint a kanapé azon sarkába,de ő pont oda fekszik,ezen kívűl tudom,hogy a kutyák szoktak meredten nézni de az én kutyám csak azt a sarkot bámulja,és feszülten,szólok neki,rám néz, aztán vissza oda,mintha látna valakit ott,nem csak bambul...
2013. jan. 9. 10:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Eloszor is oszinte reszvetem!

Anyukadnak milyen kapcsolata volt a kutyaddal? Szoros volt?

Ha setaltatta, gondoskodott rola es sok idot toltottek egyutt, akkor szerintem hianyzik neki es visszavarja. :(

Ezek a Foldon maradt lelkekrol szolo dolgok engem is erdekelnek. Ugy tudom, hogy akkor nem tud elmenni, ha itt tartjuk oket. Ugy erzem, hogy valamennyire ezt fel tudtad dolgozni (mar amennyire lehet). Nyilvan azert, mert sajnos volt idod hozzaszokni a gondolathoz...:(

Csak harmasban eltetek?

2013. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
ott érezi anyud szagát
2013. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem volt szoros a kapcsolat a kutyám és anyám között,mégis ezt csinálja,sokszor elég ijesztő,és abba is belegondoltam,hogy ha anyum még itt van,és a kutyám látja őt,az nem jelenthet jót,nem tudott továblépni valamiért...lehet,hogy miattunk,mármint a fájdalmunk miatt?Elég sokszor sírok a hiánya miatt.Nem hárman éltünk,még van 1 testvérem,és apám.
2013. jan. 10. 09:51
 6/9 anonim válasza:
részvétem.:(és ha anyud a kutya környezetében élt az természetes ha hiányolja már megszokásból is ilyenkor játssz vele és lehet hogy megkéne kérdezni valakit
2013. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hagyjuk már ezeket a szellemes, kutyám látja a ghostot sztorikat... Nincs ott semmi, szerintem egyszerűen hiányzik neki az anyukád ezért jár oda vissza mert megszokta hogy ott találja. A kutya is érez, élőlény és rendkívül hűséges is, évekig képes visszajárni olyan helyekre ahol úgy gondolja megtalálhatja a gazdáját. Erről van is egy film: Hacsi- a leghűségesebb barát a címe. Nézd meg és hagyd ezeket a szellemes baromságokat mert valóságtalan.
2013. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Annyira nevetséges egyébként hogy kiírsz egy kérdést de aki azt mondja hogy az nem szellem akkor már rögtön ellenkezel. Ha ennyire biztos vagy hogy látja a kutyád az anyádat akkor ne írj ki kérdést. Semmit se változott a véleményed a kérdés alatt mert végig állítod hogy az biztos hogy látja és tuti hogy azért fekszik oda. Csak akkor miért vagy ránk kíváncsi? Hogy lepontozd azt aki nem ért veled egyet?
2013. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm a kedves választ,szomorú,hogy nevetségesnek titulálsz egy ilyen helyzetet,nem tudom milyen lelki világod van...igen,lehet,hogy túlságosan hajlok afelé,hogy a kutya valóban lát valamit,talán csak ezt szeretném hinni,de senkit nem akartam lehurrogni,csak megvitatni ezt a dolgot.Én kérek elnézést.
2013. febr. 11. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!