Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik az hogy a kutyám...

Létezik az hogy a kutyám valamit látott ott?

Figyelt kérdés
Nem minden nap van ez, de azt csinálja, hogy ugatja a sarkot, vagy a falat, közben fölfelé néz. Majd odaszalad hozzám behúzott farokkal, mint aki fél. Majd egyre közelebb ugat, kimegy beszalad a szobába, leül és kifelé néz. Zajt hall, vagy lát valamit?
2012. szept. 18. 08:12
 1/10 anonim válasza:
Hát nem tudom. Valami oka biztos van annak, hogy valamit érez ott.
2012. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen lehet hogy valami állatot látott pl békát vagy egeret..
2012. szept. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, mennyi idős a kutyád. Ha kölyök, akkor biztosan ismerkedik valamivel. A régi kutyám kölyökkorában mindig ugatott a kiteregetett takaróhuzatoknak. Csak azokat. Aztán felnőttkorában leszokott róla, mert már biztosan tudja, hogy mik azok.


A másik: hogyha felnőtt a kutyád, akkor biztosan érzékelt valami szellemet. Ki tudja? A mostani kutyám a múlt hónapban érzékelhetett valamit, mert az ajtó felé ugatott, amit sohasem csinált. Ugatás közben csóválta a farkát és tett egy-két lépést hátrafelé.

DE volt olyan eset, hogy tavasszal, amikor kint voltam vele az udvaron, a kutyám a bejárati ajtót úgy figyelte, mintha mozgást észlelt volna ott. Egyáltalán nem hallgatott rám, nagyon izgatottnak látszott. Mondtam magamban, hogy betörő nem lehet, mert mindenhol be van zárva az ajtó meg az ablak! Úgyhogy beléptem, erre a kutyám berontott és villámgyorsan ellopott egy zsemlét, amit az asztalon hagytam! Olyan furcsa volt az egész. Igaz, egyszer-kétszer lopott már, de előtte mindig körül szokott nézni. Ezt meg úgy csinálta, mintha megkapta volna valakitől a zsemlét. Olyan érzésem támadt, hogy a szellem vezette oda :D

2012. szept. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik! Még kölyök. Én is gondoltam rá, hogy a zajokat hall mert általában a szobában nyítva van az ablak, de az ajtó csukva és ott ugat.

Kedves második! Nem hiszem, hogy ilyen állatokat lát, mert panelban lakunk, és ott nem sűrűn fordulnak elő, hacsaknem valaki házikedvencnek tartja. :)

2012. szept. 18. 09:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha panel, akkor az sem kizárt, hogy csótányokat hall. A falban lévő repedésekben vagy akár a rosszul felragasztott tapéta alatt is lazán közlekednek.

De lehet, hogy egy távolabbi szomszéd zenét hallgat, amit te már nem hallasz, de a kutyát zavarja.

2012. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kutyák olyan zajra is ugatnak,amit az ember nem hall,és olyan szagokat is éreznek,amit az ember nem. Sőt, a fiatal kutya akár az árnyékot is megugatja.

A kutyád nem látott semmit, mert nem is volt mit.

2012. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy környezeti inger még nem lesz természetfeletti attól, hogy mi nem tudjuk észlelni. :)
2012. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy pont ott fut valami vízvezeték, vagy fűtéscső vagy bármi a falban, amiben áramlik a folyadék, és azt ő bizony simán hallgatja, vagy tényleg valami szomszéd neszel, de akár élősködő is lehet (csótány, egér akármi)
2012. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! És köszi, hogy nem szóltatok le. Azért kérdeztem mert kicsit félelmetes volt, mikor egyedül voltam ő meg csak ugatott meg szaladgált behúzott farokkal. Nem tudtam mire vélni.

Még egyszer köszi mindenkinek!

2012. szept. 18. 11:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet egér, vagy bármelyik csőben lehet vmi hang. Esetleg rakd a falra a füled egyszer, hátha te is meghallod:)
2012. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!