Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mégis van magyarázat? Vagy...

Zsizsik666 kérdése:

Mégis van magyarázat? Vagy nincs? Erre mit lépsz?

Figyelt kérdés

Mostanában hát izé nem megyünk semerre, mert balesetünk volt, nekem kettő is, egyik a régi vasszánkóval. Sajnos megtaláltuk a garázsban, amikor kitakarítottuk, így én és barátnőm együtt alszunk hol náluk, hol nálunk.

Tegnap éjjel, ki akartam ide írni hajnalban is mi volt, de nem volt lelkierőm, alig hiszem el.

Szóval tegnap éjjel a élettársam elkezdett veszekedni, hogy megmaradt két kenyér, így igaz gipszes lábbal, de nekiálltam ledarálni morzsikának. Ők meg elmentek a kocsmába inni, felidegesítette magát, hogy mi ez a pocsékolás. Jobbnak láttam ha nem szólok, de már nagyon fájt a lábam, alig tudtam ledarálni a kenyeret. Barátnőm elaludt. Kész lett a morzsika mintegy fél 10 fele, megnéztem az Éjféli pilótát és én is elaludtam, de arra keltünk, hogy a malac visít a garázsban! Azt hittem el akarják lopni. Azért van a garázsban, mert kocsink nincs én meg kaptam egy malacot anyáméktól, de nem fogjuk leölni, ilyen háziállatnak jó lesz. Gyorsan ahogy tudtam gipsszel meg Liza törött lábujjal, kivánszorogtunk, és benyitottam nagy nehezen a garázsba. Ott állt egy nő és vérrel bekenve volt a feje! Nem tudtuk mire vélni, menekültünk vissza a szobába,már mi is visítottunk, meg a malac is, én mondjuk alig tudtam. Szőke haja volt és közepesen telt volt és mintegy arcpakolásként hatott ahogy be volt kenve vérrel a feje!

Sose láttuk azt a nőt itt a környéken. Olyan 30 év körüli. az ágynál beütöttem a lábam, megijedtem, elestem és szétszakadt a fejem, amikor bevertem az ágykeretbe, ami olyan stílusú, mint a kovácsoltvas kerítés. ÉS itt jön a bukkanó!

Én meghaltam. De reggel, vagyis hajnalban ugyanúgy az ágyamban ébredtem. Hogy figyel egy csuklyás fekete alak, arca nem volt. Vagy nem láttam, az ablakban állt és eltünt. Liza kint volt a konyhában és átvette a 2 kg paradicsomot, karfiolt, fehérrépát, meg egy füstölt csülköt, szalonnát, amit a szomszéd csávó hozott, a legközelebbi városból, mert itt nem nagyon van a boltokban ilyenkor zöldség, nem veszik. Ő is kocsmában volt, ott szállt le a kocsmánál a buszról addig nála volt a cucc.

Csodálkoztunk is rajta, hogy lehet, hogy elaludtunk a véres fejű nő látványa után? PEdig én tudtam, hogy meghaltam és hogy Liza mondja hogy "Úristen!!!" S nyúl a telóért hogy hívjon valakit, de ő erre nem emlékszik, szerinte csak elaludtunk és beütöttem a fejem. Oké, lehet annak a számlájára írni, vagy álmodtam, ma a CT nem mutatott károsodást!

Pedig meghaltam és egy bíborszínű alagúton mentem át, Liza meg pofozott, rázott, ezt azelőtt láttam mielőtt elindultam volna a túlvilág felé. Aztán nem emlékszem mit láttam, lehet semmit, mert meghaltam, de lehet csak asztrálutazás volt megint. Vagy csak álmodtam?

De a többiek ötkor jöttek, az élettársam is, itt sokáig van kocsma, és ki is dőltek.

Oké, kerestem én magyarázatot, pl. valaki szórakozott a garázsban, mégis elaludtam utána, a fájdalomtól, hiába ijedtünk meg. Liza meg alszik, ha kell, ha nem. De tényleg van fejsérülésem, alig tudtam kimagyarázni, hogy megbotlottam és úgy ütöttem be a fejem, hogy mi nem ittunk meg nem drogoztunk, de igazából furcsálták a kocsmázók, hogy nem tudja Liza, mi történt, azt mondtam gyorsan, elaludt és nem beszéltünk nekik a véres fejű nőről sem. Arra gondoltam Liza letagadja, direkt szivat vele, hogy nem ütöttem meg a fejem. De vetetett valami qrva drága pulcsit a Plázában, nemtudom, milyen márka, de 8 ezer volt és reggel nem találtuk, aztán mondták a fiúk 9 fele, mikor kijózanodtak, hogy ott van a pulcsi, beletaposva a latyakban, Liza meg bőgött, mert alig tudta rá összerakni a pénzt! Ráadásul nem is tiszta fehér, hogy ki tudnánk hipózni, ilyet nem tenne ő sem!

Logikus magyarázatokat keresünk, nem paranormélisat semmiképp!

Valaki tudná ezt logikusan megmondani, mi történt?!



2013. jan. 23. 15:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én biztos, hogy soha többet nem alszom!
2013. jan. 23. 15:52
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

"Már szinte rettegtem, mert azt hittem visszatért 'az ezotéria réme'......ám ekkor megnéztem a felhasználónevet és megnyugodtam."


Szerintem korán örülsz, ez megint verocska, új névvel!

2013. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Friss reg, nincs a toplista első 400-ában, úgyhogy ez megint a kedvencünk!
2013. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké, oké, de valami magyarázat csak van. Ezt az erre mit lépsz? szöveget itt tanultam, sajnos, már napi szinten mondom:S Nem vagyok Veronika, én nem nyomatom ide a parafost, elsősorban szeptikusan vizsgálom a jelenségeket, nem hiszek el minent, de ezt nemtudom hova tenni. Nagyon fosunk, hogy mi lehetett ez. már azis megfordult a fejemben, hogy jön a világvége, pedig nem hiszek benne.
2013. jan. 23. 16:58
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Én ismerem Zsizsiket, később jött mint Vera, nem ő az.
2013. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Napkiraly ***** válasza:
59%
a zsizsik nem az aluminiummaki vera, de akkor se tartson disznót a garázsban!
2013. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Zsizsik, te néha egész vicces dolgokat szoktál a kérdésekhez trollkodni. Mi okból írsz hát ilyen hosszú, értelmetlen, nem-vicces, botor, novellának beillő kérdést? Mire véljük ezt?
2013. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Logikus magyarázatokat keresünk, nem paranormélisat semmiképp!"


Először is: paranormális, nem "paranormélis".

Másodszor: miért tetted az Ezotéria kategóriába, ha logikus választ akarsz, nem paranormálisat?

2013. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Napkiraly ***** válasza:
100%
Lehet, hogy vera megszerezte zsizsik jelszavát?
2013. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 shoxsaa válasza:
Igen, van magyarázat : Hülye vagy.
2013. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!