Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek ez mitől lehetett?

Szerintetek ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Nem kitaláció, és lehetséges, hogy van fizikai magyarázata, de nem csak én voltam szemtanúja ennek a jelenségnek.

Szóval kb. 10 körüliek lehettünk a barátnőmmel. Átmentem hozzájuk játszani sokszor mert a szomszédban laktak és oszt.társak is voltunk. Lenn a földszinten játszottunk olyat, hogy kb. 2 méterre álltunk egymástól, egymással szemben és egy ping pong labdát dobáltunk a másiknak, de a ping pong ütővel. Amikor a barátnőm beleütött a labdába, az, ahogy közeledett felém, félúton mintha falba ütközött volna, és 90 fokban a földre esett. Nagyon megijedtünk, és felrohantunk a szobájába, többet nem nagyon játszottunk ilyet. Lehet sokan azt mondják majd, hogy nem volt már ereje a labdának, na de pont kettőnk között esett le, még nagy ívben is repült felém, és pont közepén, hogy csak úgy leessen...kicsit furcsa. Szerintetek?


2013. febr. 26. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megnyeste, csak még nem tudtátok, hogy mi az. Vagy volt valahol nyitott ablak és az állította meg.


Mindkét lehetőség abszolút passzolhat erre, én is nyestem már úgy labdát, hogy külön életet kezdett élni :-)

2013. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
vagy egy láthatatlan fal van köztetek...
2013. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!