Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Igaz, hogy a kutyák látnak...

Igaz, hogy a kutyák látnak olyat is amit mi nem? A kutyám négy hónapos, nem szokott ugatni.

Figyelt kérdés
Egyik éjjel a polc felé morgott, ugatott és felállt a hátán a szőr. Mintha meg akart volna védeni minket. Utánna még sokáig arra felé tekingetett. Mi lehetett ez?
2013. márc. 30. 14:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ébren volt
2013. márc. 31. 16:38
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
Az én kutyám is szokott ilyet csinálni, de nem tulajdonítok neki jelentőséget mivel panelba lakom, talán hallja a lakók zajait. Először nekem is fura volt h egy irányba nézeget sokszor és morog, de logikusabb szerintem hogy zajt hall és azt morogja. Tényleg egyébként panelba laktok? Vagy családi ház?
2013. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 problem3girl ***** válasza:
51%
A kutyák állítólag látják a szellemeket.Lehet ,hogy volt ott egy ...de nyugi amíg nem félsz tőlük nem bántanak. Ja és nem tudom már ki írta azt ,hogy a kutyáknak rosszabb a látásuk mint nekünk.Hát ennek az illetőnek üzenem ,hogy ez nem igaz max a vak kutyáknál.Lehetséges ,hogy a kutyák fekete -fehéren látnak de nem biztos ...de jobban látnak és élesebben mint mi.A hallásuk is kifinomult ha a zongorán 48-al több magas hangú billenytyü lenne azt még hallanák.A szaglásuk is nagyon jó lehet ,hogy érzett valamit.Bár ezt csak ő tudhatja.Bárr...egyszer egy barátnőmnél is így volt ,hogy a kutya nem állt le az ugatással pedig egy tök üres szobában voltunk és a kutya mégcsak nem is aludt.A szobában csak egy tükör és egy azstal volt.Ki tudja mit láthatott?
2013. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 problem3girl ***** válasza:
Ja és igen igaz ,hogy látnak...démonokat szellemeket ...szinte mindent. :O
2013. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
csak is Slender man
2013. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre éppen van egy frappáns válaszom :-)


A kutyánk rendszeresen csinálja, már kölyökkora óta, hogy a lusta heverészés közepette egyszer csak felkapja a fejét, hegyezi a füleit, majd kirohan a kertbe (ha zárva van, akkor csak koppan egyet az ajtón) és elkezd ugatni, mint az őrült.


Sokáig azt gondoltuk, hogy az éles fülével meghallott egy macskát és azért ment ki és bizonyára sokszor így is volt.


Kb. egy éve megsüketült, ordítani lehet a fülébe, akkor se hallaná. De ezzel a szokásával nem állt le.


Szóval biztosan egyes érzékeik kifinomultabbak, mint az emberé, de ez távolról sem jelenti, hogy ha nekiállnak pörögni, akkor tényleg volt ott valami.

2013. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!