Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebédre mit szokott enni a 10...

Ebédre mit szokott enni a 10 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Én már kifogytam az ötletekből.

Pl.: Levesből zöldségek husival, kb mindig ez van... néha tésztával. Ugye borsó, répa, krumpli, gyökér, hagyma, brokkoli, karfiol stb..

Ti miket csináltok?


2013. márc. 15. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Bolognai,spenót,májas-brokkolis krumpli,sajtos-húsos tészta,paradicsomos krumpli,hal krumplival kb.ennyi jutott most eszembe:)
2013. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk azt eszi amit mi!Mást nem is hajlandó!Pépesíteni sem lehet, pedig "csak" 5 foga van! Már az almát is cikkezve eszi csak meg a nővérével...


A kaják ált! Paradicsomos húsgombóc,paradicsom leves, krémlevesek, rántott dolgok, krumplipüré,bármilyen leves... rakott bármi(zöldbab, karfiol, krumpli,cukkini)


A tojásos kajákat neki (de sokszor emiatt magunknak is) csak a sárgájából csinálom!


Most hortelen ennyi jutott eszembe...

9 hós korától eszi a kajánkat...(amúgy szopik vagy 6szor egy nap)

2013. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is mind eszi ezeket, amiket az első válaszoló írt. Több ötletem nincs. Esetleg még kelbimbó, amiről még nem esett szó.
2013. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még a lencse jutott eszembe,mint főzelék vagy leves és a kelkáposzta.Én levesnek csináltam mint a frankfurtit,fokhagymával stb.csak virslit,köményt nem tettem bele,vagyis szedtem ki neki belőle és utána fűszereztem be magunknak.

Első voltam.

2013. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Nem lett baja a fűszerektől? Mert azért egy felnőtt jobban fűszerezi a kajákat, mint amennyire egy babának szüksége van.

Amúgy ha levest csinálok magunknak is, ő is abból eszik, azt nem fűszerezem "túl" magunknak sem :)

2013. márc. 15. 19:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Illetve aki bolognai-t ad neki, az hogy csinálja? köszi
2013. márc. 15. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Piritok egy kis hagymát-fokhagymát oliván,rá darálthúst,paradicsomszósz vagy paradicsom héj nélkül áttörve meg paradicsomlé,petrezselyem,esetleg pici oregánó,bazsalikom és főzök mellé durum tésztát.A tésztát picit turmixolom és kész:)Első voltam.
2013. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok


Nem visezem túlzásba a fűszerezést amióta Ő is a mi kajánkat eszi, de azért teszek bele,é nem csak zöldfűszert!


Semmit nem eszik meg azokból amiket neki lehetne...8 hósan már a 4 fogával harapta a vajas kenyeret/kalácsot!


Ő egy ipari zabagép, és csak a mi kajánkat eszi meg!egy darabig föztem neki külön,nem ette,de a miénkért meg nyúlt..

Ma virslit vacsizott, de csak úgy ha a karikákat felszúrtam neki is villára,mint ahogy a nővére ette!


Ő ilyen!

8,5 hósan ment, valamiért mindent előbb csinál,a kajával is így van...7,5 hós koráig ette a pépet, pedig szopik még mindig

2013. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!