Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy srác aki tetszik de tudom h én nem tetszek neki de egy másik csaj igen. Hogy tudnék túllépni rajta? Történt már ilyen valakivel? Ha igen akkor mit tett? (a csajnak is tetszik a srác tehát csak idő kérdése és összejöhetnek)!

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így, hidd el csak idő kérdése és d
2012. máj. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
(előző vagyok, csak telóról pötyögök, ezért csúszott el...) szóval idő kérdése és elfelejted. Jön vki más, akibe belezúgsz majd, hidd el mindig akad jobb. Amúgy korod? :D
2012. máj. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hamarosan 14 leszek
2012. máj. 12. 11:34
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2012. máj. 12. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Várj, most ezt a pasit nem kaparintottad meg, majd jön másik aki téged fog szeretni. Viszont (ilyenkor tipikus hiba) ha a pasi meg a csaj összejönnek aztán szakítanak, és a pasi hozzád megy, akk lehetséges, hogy csak kell neki egy csaj tök mind1 ki és te voltál épp ott...
2012. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!