Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfun majdnem mindegy, hogy...

Korfun majdnem mindegy, hogy melyik városban lakunk, ha a napok többségében minden másik városba tett buszos kirándulást tervezünk?

Figyelt kérdés
vagy hol az optimális. Persze Korfu-városon kívül, mert hát az megfizethetetlen szállásilag
2012. márc. 23. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a tengerpart szempontjából válasszatok, mert ha minden nap ide-oda mentek, akkor gyakorlatilag tényleg mindegy, melyik városból indultok.

Ha meg épp nem mentek sehova, nem mindegy milyen helyen laktok.

Robogóban nem gondolkodtatok? Mert a busz elég drága és elég kiszámíthatatlanul járnak. Jön a busz, de nem tartja be a menetrendet.

2012. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de lehet robogó is, nem tudom mennyi a bérleti díja egy napra vagy egy hétre meg mit fogyaszt meg mennyire lehet mindenhol lekötözni, ha sétálunk a parton, a dombokon meg mindenfelé, szóval lehet túrázásnál nem előnyős, hogy otthagyjuk valahol, jobb, ha csak busszal elmegyünk x városba, aztán a környéken császkálunk, aztán meg a másikkal.

Strandolni egyáltalán nem akarok, inkább csöndesebb hely lenne jó, de a pénz is számít

2012. márc. 24. 08:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akartok strandolni, miért mentek tengerpartra? Egyébként Sidari szélét ajánlom, csendes.
2012. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Paleokastritsát ajánlom. Majdnem középen van, így a sziget északi és déli része sincs messze, és Korfu városához is közel van. Bár mi tavaly Sidariban voltunk, ami egy hangos, koszos hely, és abszolút nem adja vissza a sziget igazi varázsát.
2012. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Korfura Durrell miatt megyek. Ha más tengerparti helyre mennék sem a fürdés miatt mennék, nem látom értelmét. Ettől még szép helyek, sétálásra, túrázásra, városnézésre is remek, átlátható nagyságú sziget, szerintem pont egy hétnyi mászkálnivaló van benne, se több, se kevesebb. Hawaii-ra is elmennék (elmegyek, ha lesz zsé), de nem azért, hogy fürödjek, fürödni itthon is tudok.
2012. márc. 27. 08:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Azon ne izgulj, hogy esetleg ellopják a robogót, nem kell ilyentől félni, amikor mi autót bérelünk, akkor azt szokta mondani a tulaj, hogy a nap végén nem kell hozzá visszavinni, hagyjuk a szállás előtt, a lábtörlő alá tegyük a kulcsot, aztán ő visszaviszi:D
2012. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!