Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hallottam beszámolókat, hogy...

Hallottam beszámolókat, hogy egyes emberek nem tudnak bizonyos helyeket megközelíteni - ahol meghalt valaki -, mert valami taszító erőt érez, ha közeledne rossz érzés kapja el, bőghetnéke támad. Már én is érzek ilyet. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Sokszor tudta nélkül az embereknek, csak bizonyos helyeket nem tudnak megközelíteni, mert elkapja őket valami rossz érzés, sírhatnék, stb. Amint kilépnek annak a helynek a vonzáskörzetéből, visszaáll a jókedvük, miegymás.


Eddig kételkedve fogadtam ezt, de nemrég meghalt az egyik ismerősünk, akinek, ha a háza ajtaja felé közelítek, ugyan ilyen rossz érzés kap el. Sokszor nekem is sírhatnékom van, minél közelebb érek, annál intenzívebb.


Ha visszamegyek a "vonzáskörön" kívülre, minden visszaáll az eredetibe.


Igazság szerint nem hiszem a természetfeletti dolgokba, de szerintem ez nem éppen természetes.

Az elmém sem játszhat velem, hiszen a hallott beszámolók alapján, sokan ilyen helyzetben később tudják meg, hogy ott valaki, vagy valakik meghaltak.


Ez ellen hogyan lehet védekezni?

Jöhetnek akár szellemhívő, akár szkeptikus javaslatok és válaszok is.


Hallottam olyan verziót, miszerint be kell hinteni sóval a területet és megszűnik ez a dolog. Ellenben mást nem.


2013. máj. 22. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

"Az elmém sem játszhat velem, hiszen a hallott beszámolók alapján, sokan ilyen helyzetben később tudják meg, hogy ott valaki, vagy valakik meghaltak."


Az elméd játszhat veled, ha tudtál róla, függetlenül attól, hogy mások valahol messze a saját esetükben állítólag később szereztek tudomást a halálesetről.

2013. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anonymus Misterious válasza:
hát én így gondolkodok: rossz érzés kaphat el ha pl. egy előző életedben ott haltál meg
2013. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Niki_26 ***** válasza:

Előttem válaszoló: az előző élet más téma. Az egy dolog, hogy azt hallottad, hogy sokan később tudják meg, hogy mi történt ott. Viszont a te esetedben ez nem így volt.

Hisz tudtad, hogy ott valaki meghalt. A halál sosem vált ki senkiből sem jó érzést, örömöt (kivéve, ha az illetőnek problémái vannak, de ez más és ritka).

Maga a haláleset tudata és a halál gondolata által felmerülő érzések benned azok, ami miatt így viszonyulsz ahhoz a helyhez. Ráadásul, az egyik ismerősödről

van szó, ami még fokozza is a rossz érzéseidet.

2013. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!