Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez velem, h csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem, h csak egy bizonyos pontig érdekel egy nő?

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet,h én amolyan igazi magányos farkas típus vagy,kemény vadászösztönnel. Mindig ugyanaz a nóta,kinézek magamnak egy lányt,aki megfog valamivel,akire fel lehet figyelni,hát szóval úgy első pillanatra belézúgok,mint vak ló a szakadékba. Itt kezdődik a második stádium,a megismerés,sosem akarom rögtön ágybavinni,szeretem megismerni a lányt,összebarátkozni vele,a kedvében járni,és valahogy kialakul egy kölcsönös vonzalom,és ilyenkor nagyon elkezdek rá vágyni testileg is. Ez a rész a kedvencem,amikor még nincs kimondva semmi,de mégis érzem,h van köztünk valami,és olyan igazi valódi érzelmek jönnek elő belőlünk,és látom a szemén,h egyre godolunk. Szeretem elhúzni ezt az időszakot,akár hónapokig is,mert olyan boldog vagyok ebben az állapotban,h még az se zavar,h nem feküdtünk le. Sokakkal ellentétben,én nem gyávaságból nem vallom be,hanem egyszerűen én így érzem jól magam..Na és aztán jön a sorsfordító rész,amikor vagy az van,h a lány megunja,és rákérdez,vagy én vallom be neki az érzéseimet,ez a legnehezebb az egészben,na mind1,miután ki van mondva,2 dolog lehetséges,vagy azt mondja,h nem! vagy azt,h igen,és összebújunk...Na és itt jön a bökkenő,mert engem idáig érdekelt a lány,akár így,akár úgy döntött...ha nemet mond,onnantól valahogy nem izgat,nem érdekel,.ha meg összejövünk,akkor úgyszintén nem érdekel. Szval a lényeg,h amikor ki vannak mondva az érzelmek,onnantól egyszerűenelveszti a varázsát az egész és nem érdekel többé,ilyenkor mindig új lány után nézek...:$

2012. okt. 7. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak azért van, mert még soha nem voltál szerelmes, állandóan csak kanos. Csak a nemi ösztönök, a hódítás vágya hajt.
2012. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen a hódítást,magát a vadászatot élvezem,minél jobban kedvelem a lányt,annál jobban elhúzom,és ezzel sajna akaratlanul is elbizonytalanítom. Egyetlen lány van,akivel még mindig nincs kimondva,őt már több mint egy éve ismerem,közben más lányok jönnek mendeg,de ő valahogy mindig újra meg újra előkerül. Elég végzetes nőtípus,benne igazi "ellenfelemre "akadtam,mert ő nem 'vad' mint a többiek,hanem ő is vadász mint én,ezért tartunk még mindig ott ahol tartunk. Na ő az igazi nő az életemben,és bár nemtom,h hódítsam meg,mert nagyon zárkózott és elérhetelen,de valahol örülök is neki,mert ki tudja,mi lenne akkor...
2012. okt. 7. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Még nem jöttél rá, hogy a megtartani sokkal nehezebb egy nőt, mint megszerezni.

Vagy tudat alatt már rájöttél és félsz a kudarctól.

2012. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok egészen addig, amíg készen nem állok egy komolyabb kapcsolatra. Ha nem állok készen, akkor csak fellángolások jönnek, amik el is múlnak amint komollyá válna a dolog. Rájövök, hogy csak szeretethiányom volt és elvakultam, valójában nekem nem erre a srácra van szükségem. Azonban, ha megtalálom a tökéletesnek tűnő srácot, akkor bármi is történjék nem engedem el!! Nehéz, mert vannak elbizonytalanodások, hogy tényleg ő kell? Nem más? Ilyenkor pár napig hezitálok, de kibírom, a párom mellett maradok és szeretem teljes szívemből!

Számomra a monológod csak annyit mond, hogy még nem találtad meg azt a nőt, akit érdemesnek tartanál arra, hogy harcolj érte és kitarts mellette!

2012. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!