Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom nem helyes. De jött az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom nem helyes. De jött az a bizonyos derült égből a férfi. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!! A szori röviden..... új munkahely .......új közeg...........10 éve párkapcsolat,kisebb nagyobb viharokkal,egy tündéri 5 éves gyerek ez lennék én :) És a " derült égből villámcsapás" elvált férfi,olyan igazi rossz pasi kinézetű.

Első pillantás és éreztem hogy baj lesz.............soha nem gondoltam volna hogy ilyen létezik........ez kémia? vagy rózsaszín szemüveg? vagy csak elment az eszem? de 1 perc alatt jött az a mindent elsöprő érzés........ és nem tudom hova tenni........1 csók semmi más nem történt de ott vesztem el...........Tudom nem helyes mert szerető családom van, nem a legtökéletesebb a kapcsolat de kitartunk egymás mellett jóban rosszban a párommal,sok jót és rosszat is megéltünk megéltem már mellette.......mindig én voltam ki megbocsát,felejt.....a botlásait..... De most úgy érzem bajba kerültem......ez persze nem szerelem de akkor valami mondja meg mi mert nem tudom hova tenni az érzést amit ez a másik férfi kiváltott belőlem...... Köszömöm :( :)



2013. ápr. 6. 19:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Deédi :)
2013. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
ha van családod, és főleg gyerekek, főleg az ő kedvükért, ne menj bele semmibe! megértelek, hogy jobbra vágynál, de a gyerekeknek akkora törést okozhatsz ezzel, amit életükben nem hevernek ki, ráadásul ha a rossz példát is látják maguk előtt, az még kevésbé van rájuk jó hatással.
2013. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Második voltam. amúgy tényleg tök aranyos, ahogy fogalmazol, édi, ahogy az első mondja :D
2013. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen de csak elméletben az, valóságban amit a 2. írt :)
2013. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
No jó hát azért egy gyerek miatt nem kell magadat háttérbe szorítva lemondani minden boldogságról.
2013. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
ÉDIIIIIIII? de bele döglök :( :)
2013. ápr. 6. 19:07
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát a családod érdekében is dobd ki az ablakon ezt a kis hirtelen fellángolást. És győzd meg magad hogy ez a "derült égből villámcsapás" nem ér annyit hogy eldob 10 év munkáját és 5 éves közös munkátokat és tüneményeteket
2013. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
:) jajjjjj félre ne értség nem akarok holnap a felesége lenni ........... :) de ez valami borzalom.......... tudom ha belemennék bármiféle " kapcsolatba" az még nagyobb bajba sodorna..........mert hát az a szerelmes típus vagyok.....és ha ez eddig nem lenne elég.....hát neki is fő a feje rendesen..........
2013. ápr. 6. 19:10
 9/20 anonim ***** válasza:

a derült égből a villámcsapás

hírtelen felpezsdít, elönt a forróság, aztán mikor elmúlik a hatása csak az van ott amit okozott

pont mint a villámcsapás

2013. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen az eszem tudja hogy nem helyes!!!!!!!!!! és azon vagyok hogy ezt fel is fogjam......de ha más nem segít akkor marad egy jó kiadós agymosás :) vagy hókon kólintás :)
2013. ápr. 6. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!