Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan lehet az elmémmel...

Hogyan lehet az elmémmel megmozgatni egy tárgyat?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyén hangzik, de én hiszek benne hogy ez lehetséges.de van aki erről többet tud?mert engem ez a téma nagyon érdekel, csak nem tudom hogy hogyan csináljam.mert azzal, hogy egy órán át bámulom, biztosan nem fog megmozdulni.valami segítség?


FIGYELEM!

nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy ne írjon troll dolgokat, és a szkeptikusok se kommenteljenek ha lehet!tényleg nagyon megköszönném!



2013. jún. 7. 14:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mindenki az elméjével mozgatja a tárgyakat ha akarattal teszi, a keze vagy lába esetleg a markoló vagy daru csak eszközei ennek:-))

Amúgy meg nincs telekinézis....

2013. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Vajon miért csak ilyen ezeréves felvételek "bizonyítják" a jelenség létezését?
2013. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az 1910-es években ektoplazmát felböfögő szellemidéző mágusok voltak divatban. A hidegháború legmélyén propagandacéllal a nagyhatalmak ugyancsak versengtek természetfeletti képességű emberekkel, melyeket alaposan be is mutattak az állami médiában, hogy az ellenség is jól lássa.

De valahogy a mai szenzációhajhász világban nyilvánosan sose volt ember, aki képes lett volna rá. Persze még így is nagy üzlet, hisz írják a spirituális könyveket nagy hókuszpókuszokkal és máris visztik, mint a cukrot, a pénz meg ömlik be.

2013. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Miquel: nem biztos, de szerintem azért lehet, mert ma már nem mutatkozik az aki ilyet tud, mert annak csak rossz vége lehet ha nyivlvánosság elé kerül :/ csak egy tipp
2013. jún. 28. 20:07
 15/18 anonim ***** válasza:

Általában ez a "inkább nem hozza nyilvánosságra képességeit" típusú mondatok többnyire mindig a szürke zónában vannak. Rengeteg milliónyi 2012 apokalipszis hirdető guru nevezte meg forrásaként az ilyen "bujkálókat".


Milyen veszélye is lenne? Elviszi a hadsereg és injekciós tűkkel szurkálja? Lelövik, mert veszélyt jelent az emberiségre? Laboratóriumba zárják élete végéig, mint valami gagyi sci-fiben? Ezek a "médiumok" (mai nevükön csalók, ezoterikusok) állami propagandavideókban szerepeltek csak, civil szférában sose demonstrálták képességeiket. A videón szereplő asszony is békésen éldegélt 1997-ig a kis panellakásában.


Az összes róla készült felvételen sürögnek forognak körülötte a fehérköpenyes tudósok midnenféle kikapcsolt műszer között, de a sószóró elől legalább a kiömlött gyufákat képtelenek voltak összeszedni...

2013. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Próbáltál már ingát használni? Az emberek többségénél működik. Meg sem mozdítod a kezed, mégis válaszol a kérdésedre. Szerintem ez is beleszámít.
2013. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15 vagyok.

Egyszer rajtakaptam szüleimet, hogy ingás csalóval méretik a szobát. Emberünk megállás nélkül kóválygott és már majdhogynem üvöltöttem neki, hogy álljon meg és úgy demonstrálja varázserejét. Oldalról nézve mozdulatlanul simán lehetett látni, hogy mozgatja a kezét. Persze ők direkt mozgolódnak varázsmezőmérés közben, hogy ne látszódjon a kézmozgásuk.

Ha esetleg valaki magáról képzeli, hogy ő ingázik, akkor egyensúlyozzon egy vízzel teli kis tálcát a kezén. Ha így is mozog az inga, akkor adok neki 50.000 forintot, majd mehet egy kutatóintézetbe és ő lesz a legnagyobb ünnepelt fizikai csodasztár. Randi alapítvány 1.000.000 $os jutalmáról nem is beszélve.

2013. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 garage store válasza:
igy [link] ha megnézek akkor mindent tudni fogsz és ha sikerül akkor az asztalod felborul ahogyan a vidiben :)
2013. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!