Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálják ezt szegény...

Miért csinálják ezt szegény elmémmel?

Figyelt kérdés

Facebook-on látok egy matematika feladatot:


[link]


Ez mióta 40? És még odaírják,hogy megbuktál matekból,mert ez egyes.. Azért írtam Egészség kategóriába mert engem teljesen kikészítettek a kommentek amiket alá írtak..



2012. dec. 27. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Mert ez 40. És tényleg megbuktál matekból, mert egyest kapnál, ha osztályoznák. Ugyanis nem figyelembevenni a 0-val való szorzást elemi hiba. A szorzás magasabbrendű művelet, mint az összeadás, és ha vmit nullaszor/semmiszer veszel, az egy nagy nulla, a semmi, és ahhoz adsz 40-et.

Máskor gondolkodj, mielőtt felháborodva kiírsz vmi butaságot.

2012. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a szorzás zárójel nélküli műveletben elsőbbséget élvez!
2012. dec. 27. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

17:00 hülyeség, az eredmény 48. Csak az utolsó 1-es van 0-val szorozva, pont mert a szorzás magasabb rendű művelet.

Így 8*1+40=48.


Egyébként nem értem mi a kérdező problémája, az a buta, aki szerint 40 az eredmény.

2012. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,de még meg akarják erősíteni a hülyeségüket,hogy még a kutyám is tudja és FELNŐTTEK! :'(
2012. dec. 27. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kérdező, ők tényleg hülyék matekból, de veled sincs minden rendben ha ezen ennyire felhúzod magad és ezt most nem sértegetésből mondom. Röhögj egyet magadban rajtuk és zárd le.
2012. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké,de én azon húztam fel magam,hogy felnőttek én meg egy 13 éves csipsz@r vagyok és még is tudom..
2012. dec. 27. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet pont azért mert te most jársz suliba, ők meg már kiestek a ritmusból.
2012. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is jelezni szerettem volna a moderátornak, de már bejelentették.

beláttam, hogy ez már tényleg a kóros kategória...

te komolyan fent akadsz az ilyeneken?

kb olyan mint amikor egy 2.osztályos kisiskolás "tánítóbácsi" korszakú tette volna fel.

2012. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!