Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történt valakivel hasonló?

Történt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Rejtetten felhív valaki,és monoton hangon egyfolytában ezt ismételgeti "Írni és felelni fogsz" ,először azt hittem hogy valaki szórakozik,de minden hónapban szinte ugyan abban az időpontban történik..aztán a híváslistmból eltűnik :/

2013. jún. 15. 16:43
 1/9 ASDELMAGAD21 válasza:
73%
szerintem a volt tanáraid szórakoznak veled
2013. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D
2013. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már kijártam a sulit ..
2013. jún. 15. 16:53
 4/9 Gyémántlány ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akiknek olyan unalmas az életük, hogy ilyen módon akarnak ráijeszteni számukra ismeretlen emberekre, aztán kiröhögik őket. Szerintem, ha rejtetten hívnak, ne vedd fel. Úgy tűnik, véresen komolyan veszed, és nem tudsz nevetni egyet rajta, ezért a telefonbetyár kihasználja ezt, és még jobban rád ijeszt azzal, hogy azonos időpontokban hív. Ne foglalkozz vele, akkor megunja és mást zaklat majd.

Azt, hogy nem jelenik meg a híváslistádban, biztosan ő állítja be direkt, nem kizárt, hogy van ilyen beállítás. :)

2013. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hallottam már hasonló történetet. valóban vannak ilyenek. h a szellemvilág így kommunikál.
2013. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mondjuk a rejtetthívást eleve 10-ből 9 telefon nem mutatja a híváslistában... :D Valaki szórakozik.. :D
2013. jún. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
a szellemvilág áh meghalok volt megboldogult tanárom felhív (bocs a szelleme) és megijeszt amúgy ha ijesztegetni akarna miért akkor számmal tenné amúgy meg nem marad a híváslistában a rejtett szám aki meg csinálja nagyon vicces ember lehet
2013. jún. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem a szellemek szórakoznak azzal hogy felhívnak. hanem közlés szintű ez. univerzumból, ha úgy érthetőbb.
2013. jún. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem tagadom, hogy a szellemvilág tudhat kommunikálni velünk, de nem így...
2013. jún. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!