Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ti hisztek a paranormális...

Ti hisztek a paranormális dolgokban?

Figyelt kérdés

Magyarázzátok meg, hogy miért nem és miért igen.

Azt is, hogy mikben/miben hisztek.


Előre is köszönöm a válaszokat!:D



2013. júl. 10. 19:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi a paranormális? a földönkívüliek létezését a tudomány sem zárja ki. Az más,hogy itt vannak e, voltak e vagy csak elméletben fogadjuk el a létezésüket valahol nagyon messze. Így aki hisz a létezésükben lehet akár a tudomány embere is, nem kell, hogy hiedelmekkel zavart fantáziavilágban éljen. A többi jelenségre pedig mindig meglelték előbb-vagy utóbb a valódi magyarázatot....Én abban hiszek,hogy mindenre van tudományos magyarázat, a világ nem szellemekből és kamu fantáziatermékekből áll. Az ezoterikus tanok hirdetése és az erős hiedelmek inkább pszichológiai kategóriák...Pl érdekes ,hogy mi okozza sokak kötődését és vonzódását nem létező dolgokhoz....Erre van is pszichológiai magyarázat, hosszú lenne itt elemezgetni:-)))))
2013. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Antimod ***** válasza:

"mi okozza sokak kötődését és vonzódását nem létező dolgokhoz"


Honnan tudod, hogy mi létezik, és mi nem?

Mert nem tudunk mérni valamit, akkor az nem létezik?

2013. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szánalmas hogy írok egy normális választ a kérdésre, erre meg 0%-ra lepontozzák, míg aki beböfög egy verset annak mennek fölfelé a százalékok....
2013. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hinnem kellene. Számtalan dolog fordult elő velem, amit nehezen lehet véletlennnek beállítani. Hogy mást ne mondjak, szinte minden vizsgán kihúztam azt az egy tételt, amit tudtam. Ennek ellenére sem hiszek, csakis magamban. Ebben az is benne van, hogy ha bukok, magam miatt bukok.
2013. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Tegnap este úgy hajnali 3:26-kor felkeltem. Kimentem egy pohár vízért. Amikor visszajöttem a szobámba, két árnyékot láttam magam mellett. Az egyik tudtam, hogy az enyém volt, de a másik... Megfordultam és egy alakot láttam a fürdőszoba ajtajában állva. Azt hiszem zakó vagy valami hasonló volt rajta. De ami meglepett, az az volt, hogy nem volt arca és hosszú végtagjai voltak. Közelebb jött és hirtelen megszédültem. Viszont a következő percben a földön találtam magam, a poharat pedig összetörve. Majd visszamentem a szobámba, de újra ott volt a sarokba...
2014. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15: tehát álmodtál valamit. Mi köze ennek a kérdéshez?
2014. márc. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én sem hittem ezekben, még nem tapasztaltam a saját "bőrömön"..
2014. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!