Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A poltergeist, vagy szellemek...

A poltergeist, vagy szellemek mennyire okozhatnak állandó hasgörcsöt, hallucinációt? Mennyire és miben tudnak befolyásolni egy adott embert, és késztetni? Valamint miben?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasgörcsre és hallucinációra inkább orvos fordulnék, hidd el utána nem lesznek szellemeid. Ez orvosi probléma, szellemek nem léteznek.
2013. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekünk volt egy szellemünk. Nálam testi tünetek nem igazán voltak, viszont állandóan elfehéredett és fázott a kezem (állandóan kesztyűt kellett hordanom), és nagyon kimerült voltam, mert elszívta az összes energiámat. Befolyásolni lehetséges, hogy tudnak, én nem tapasztaltam. Nekem volt, hogy hallucinációt is okozott, de ez azért volt, mert állandóan rettegtem, hogy megint megjelenik...Nem szabad hagyni, hogy ők irányítsanak minket, ha szellemet észlelsz, hülyén hangzik, de határozottan közölnöd kell vele, hogy menjen el, de a lényeg, hogy maradj higgadt és nagyon udvarias vele szemben. Ők nem tudják hogy bántanak téged, azt sem tudják, hogy meghaltak.
2013. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!