Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez rossz dolog?

Ez rossz dolog?

Figyelt kérdés

Néha, becsukom a szemem és olyanokat képzelek, hogy bérgyilkos vagyok, és látom ahogy az embereket pusztítom. A másik képzelgésem meg arról szól, hogy természetfeletti lényekkel találkozom és őket is a föld alá küldöm... De a legrémisztőbb, hogy ha ezek a képzelgések elmúlnak, nem gondolom rossznak, sőt, néha igen mókásnak... De az életben nem vagyok erőszakos, sőt, egészen nyugodt... Életemben eddig egy horrort láttam, a Végső Állomást, de abból is csak jeleneteket...

10/F



2013. júl. 23. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy rossz dolog-e. Az mindenesetre jó, hogy felmerült benned a kérdés. Szüleiddel milyen viszonyban vagy? Lehet velük értelmesen beszélgetni?
2013. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyne.Az emberekkel jó kapcsolatokat ápolok, népszerű is vagyok, de néha mégis vannak ilyen érzéseim, meg olyanok hogy valakit fejbe csapnék most egy ütővel, annyira pusztítja ezt a bolygót...
2013. júl. 23. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jo lenne ha anyukád elvinne egy pszichológushoz, mondd el neki ezt.
2013. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is menjetek el dokihoz, nehogy elszabaduljanak az indulataid :S
2013. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ted Bundy is így kezdte 10 évesen ...
2013. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úristen! Én azért nem vagyok annyira morbid, mint Ted Bundy... Egyébként már voltunk pszichológiai teljes körű kivizsgáláson, vagy min, de nincs semmi bajom... Nem lehet, hogy csak rosszul vezetem le a dühöm?
2013. júl. 23. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy valamelyik előző életedből bevillanó képek ezek. Igyekezz odafigyelni és akaratlagosan kitörölni magadból. Nekem is volt hasonló, én folyton lovon száguldoztam valami ősi hadsereggel, és kiáltoztam a hajrát, vagy valami ilyesmit. Már elmúlt szerencsére.
2013. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már megszűnt ez a problémám :D... Azt mondták, hogy valami delírium vagy mi volt, ami az allergiám miatt jött elő :D
2013. júl. 26. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!