Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Álmok, látomások, szellemek?...

Kayleighxx20 kérdése:

Álmok, látomások, szellemek? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja fejeződött be egy pszihológiai kezelésem ahol a depressziómat kezelték és azóta minden rendben, legalábbis érzelmi téren. Kiskorom óta rajzolok festek gyakran amiket álmaimban látok. Mikor az egyiket megmutattam az orvosomnak ledermedt s kérdezte: ki szemei ezek ? A rajzon egy kristálygömb van felette egy szempár s díszítésként rózsát rajzoltam. Azt válaszoltam nem tudom csak úgy rajzoltam.

A történetem az, hogy egyre gyakrabban kísértenek álmok amik gyakran be is következnek. Álmaimban láttam nagyszüleimet akiket ezelőtt még képen sem hisz több mint 10 éve halottak, és ebben a házban hunytak el ahol máig élek családommal. Az utóbbi időben túl sokat álmodom s zaklatott vagyok miattuk egy kicsit. Két hete rám tört egy furcsa érzés ami fél óráig tartott: szédültem, az arcom hideg volt, nem tudtam "élesen" nézni csak bambultam, és beszélni sem voltam képes. Legbelül a semmiből elkapott a félelem érzet, nem tudom mihez hasonlítani azt az érzést..rettegtem.Azt hittem csak valami lényegtelen rosszullét, ledőltem aludni. Másnap reggel egy dolog járt az eszembe és gőzöm sincs hogy jutott eszembe: szeretnék egy ékszert a nagyimtól. Tűvé tettem mindent akár csak egy gyűrűért, minden rokonom megkérdeztem de eladták az összeset. Nem találtam.

Pár napja nyaralni voltam a Mátrában és többen filmeztünk egy szobában. Akkor megtámadott ugyan az az érzés. Kimentem a szobából este az udvarra leültem s remegve bambulva ide oda bámultam s hangokat hallottam, és egy félig kirajzolódott arcot láttam magam előtt. Kijöttek hozzám de egy hang nem hagyta el a számat káosz volt a fejemben. (nem fogyasztottam alkoholt egyik esetnél sem). Ezért írok most neked, mi lehet ez? Mamám felakarja velem venni a kapcsolatot? Mi lehet ez? Előre is köszönöm válaszod, nem tudok kihez fordulni.

16/L



2013. aug. 5. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de vissza kéne menned pszichiáterhez, lehetőleg egy másikhoz, mint aki előtte kezelt. Ez így valami mentális problémának tűnik, nem természetfeletti dolognak, pláne, hogy előtte voltak ilyen bajaid.
2013. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
:D a kérdező elmebeteg
2013. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ne foglalkozz sokat a szellem témával mert temérdek rossz hatása is van.

A mamád már elment,csak nem akarsz belenyugodni!

2013. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tetszik amit írsz.Az a ház bűzlik nekem.Köztudott,hogy a régi épületek,akárcsak az apróbb tárgyak képesek felvenni az egykori tulajdonosaik energiáit,érzelmi lenyomatokat hordoznak,amik erősségüktől függően hatnak az élőkre.Sőt komplex eseményeket is képesek magukba zárni,rosszat jót egyaránt.A depressziód és ez a mentális lebénulás meg nem az utóbbit bizonyítja...fel kellene keresned egy szakos honlapot,mert lehet komolyabb is,ha meg nem,legalább megnyugtató válaszokat kaphatsz...Itt vannak parapszichológusok,és pszichológusok dögivel,írj nekik: [link]
2013. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!