Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy születik a lélek? Biztos...

Hogy születik a lélek? Biztos ne úgy, hogy LélekApa és LélekAnya találkozik, és. De akkor hogyan jönnek létre a lelkek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 19:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
sex:D
2013. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
Ott van a Biblia elsõ két oldalán leirva.Nézd meg és akkor megtudod
2013. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A 'mag lelkeket' maga a forrás bocsátja ki, mondhatni "istenanya és istenapa szeretkezésének" is. Nem is tudom mi volt már a neve, angolul olvastam, de valamilyen első hullámról beszéltek, nem olvastam erről bővebben, de az lehetett az első nagy lélekkibocsátás, ők majdhogynem a legidősebb lelkek. Van második hullám is.. és gondolom több is.

Minden léleknek van lélekcsaládja, és teremtő lelkek is, tehát van olyan hogy spirituális apa és anya és egyéb rokonok. Sőt az is lehet hogy egy földi léleknek egy plejádi kuzinja legyen, ez elég bonyolult. De ma a Földön lévő 7 milliárd emberből 1 milliárd az nem földi lélek, hanem úgynevezett csillagmagok, akik akár más bolygóról is születhettek ide. Az indigók is ezek közé tartoznak, ha jól tudom.

2013. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

jó dolog ha ez érdekel.

előbb utóbb ráfogsz akadni a megfelelő könyvre, ami kifejti ezt.

minél több kérdést teszel fel magadnak, annál jobban elkezdesz kutakodni, és manapság ez jóval könnyebb, mert van gugli, és rá is kereshetsz a dolgokra.

2013. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

2-es: Nincs benne. Csak arról van szó, hogy Isten termet ezt meg azt, de azt nem hogy honnan és hogyan. Arra a 3-as próbál válaszolni.


3-as: Nagyon érdekes a modandód? Mik a forrásaid?

2013. szept. 13. 21:10
 6/22 nagylzs ***** válasza:
A források keresése nem tartozik a kérdéshez igaz? Nem érdemes amiatt hinni valamiben, mert azt egy tekintélyes ember mondta valamikor.
2013. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 nagylzs ***** válasza:

Amúgy, hármas válaszoló megfogalmazása nekem teozófiának tűnik.


[link]


Itt olvashatsz élet hullámokról, az első és a második logoszról és más érdekes dolgokról. Olvass bele az ÉLETHULLÁM -ba, észre fogod venni a párhuzamot.

2013. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Tőle kéne megkérdezni, de nem hinném, mert az adott link számomra csak tovább ködösít.

3-asnál azért kérdeztem rá a forrásra mert tudni akartam, hogy mi az adott istenségek származása, összetételem és milyen a "násza". Mert nyilván nem ugyanarról a nászról van szó, mint az embereknél, hanem egy metaforikus leírásról, de szerintem találó.

2013. szept. 13. 21:25
 9/22 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, első léleg(k)zet vételnél belélegezzük, és utolsónál kileheljük lelkünket. A magyar nyelvben kódolva van az igazság ;-).
2013. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

...a lélek nem születik, hanem VAN...az a MIndenség Energiája...ami életben tart mindent...folyamatosdan változik a megnyilvánulásának anyagi formája is, csak az anyagi (ami szintén lélek, azaz energia, csak megszilárdult formában)...vagyis olyasmi a lélek is, mint az általaunk használt elekrtomos áram, ami a gépeket működteti..addig amíg kap energiát a gép működik,(dolgozik) ám ha kihúzzuk a dugót a forrásból, akkor már csak anyagból alkotott tárgy...tehát lélek nem keletkezik...az ISTEN, (az ATYA) egyik megnyilvánulása (Szentlélek -a női befogadó-)és Szentszellem (a FIÚ, akit KRISZTUSKÉNT ismerünk )a másik...ez a Szentháromság...


...ahogyan az ember is háromság , ha felnő, mert van anyagból teste, van lelke, ami működteti a testet, és van tudata (szellemféléje, de a sátán atyától való azaz földi )..ez is három...nem???

2013. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!