Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ti hisztek a szellemekben? Én...

Ti hisztek a szellemekben? Én idáig nem hittem, de történt egy két furi dolog.

Figyelt kérdés

Akkor kezdődött mikor elpusztult a kutyám. Másnap összeállítottam a salátát, beletettem a salátakanalat és átmentem a másik szobába. 10 perc múlva hatalmas csörömpölést hallottam, és az egyik salátáskanál a konyha közepén volt. Hát mondom okés, bár fogalmam sem volt hogy hogyan eshetett ki a tálból mivel jól belemerítettem a paradicsomok alá.

Hoztunk haza a boltból papírtörlőt, feltettem a helyére a polcra, öt perc után megint hallok egy puffanást. Lent volt a földön.

Most az előbb a fürdőszobában esett le egy olyan dolog ami mindig is a polcon áll stabilan.

Már nem tudom mit higyjek, hiszen mindenben a reális magyarázatot igyekszem keresni. De ennyi furi dolog sosem történt pláne nem ilyen sűrűséggel.

Mit gondoltok erről?


2013. szept. 29. 16:58
 1/3 A kérdező kommentje:

És ami még fura hogy néha hűvös légáramlatot érzek az arcomon, akkor is ha nem vagyok ablak közelében.

Az ablakaink amúgy szigeteltek, szóval elvileg nem kéne hogy huzatos legyen a ház.

2013. szept. 29. 16:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Én több évet dolgoztam gyermekonkológián, ahol ugye csúnyán szólva, de hullanak a gyerekek.

Egész addig nem hittem a szellemekben vagy a túlvilágban, de szinte minden hétre jutott egy sztori ami ebben megingatott.

2013. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyértelműen szellem, a hideg fuvallat nem hagy kétséget.

Van egy ilyen csoport a Facebookon, ott vannak hozzáértők:

[link]

2013. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!