Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne csinálnom? Néha már...

Mit kéne csinálnom? Néha már megijedek saját magamtól.

Figyelt kérdés

Már nagyon rég óta van egy olyan problémám hogy nem szeretek élni. :S Komolyan! Valahogy én nem látom értelmét és nem bánnám ha elütne egy autó. Kb. 8 éves korom óta motoszkál a fejemben ez a gondolat hogy az élet sz@r. Pedig semmi olyan dolog nem történt velem ami miatt így kérne éreznem. Van családom akik szeretnek (bár a tesómat jobban és ez egyértelműen látszik), nem vagyunk rossz helyzetben anyagilag és mindenem megvan amire egy korombeli lány vágyik. Barátaim is vannak akik szeretnek, bár mostanában nagyon megutáltak a volt oszt.társaim. :S Szóval tök normálisan élem az életem. De mostanság mégis egyre gyakrabban gondolok arra hogy nekem nincs helyem ebben a világban. És sokszor arra eszmélek fel hogy amikor kenyeret akarok vágni és nyúlok a kés felé, nem olyan szándékkal indul el a kezem hogy "kenyeret fogok vágni"(remélem értitek). De nem akarok ekkora fájdalmat okozni senkinek. És mivel nem tudom pontosan milyen lenne a halál így nem tudhatom hogy nem kell e végignéznem ahogy miattam szenvednek. És ettől egy kicsit félek. De attól még jobban hogy, ha ez a tényező nem lenne, megtenném. :( És ebben biztos vagyok. Tudom hogy pszichológushoz kéne mennem de nem tudom hogy mit mondjak anyukámnak. Ha ezt így elmondanám neki valószínűleg megijedne és (nem előttem) zokogásban törne ki. És nekem ez a tudat, hogy én ríkattam meg szörnyű lenne. :S

14/L


2011. jan. 15. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
32 éves anyuka vagyok, és elmondom, hogy velem is ez volt annak idején, és nem kell tőle megijedni, túlélhető ez a korszak (is) :) Én is pont ilyeneken gondolkodtam, pont ezt éreztem.. és nem volt semmi okom rá igazából. Sztem ez csupán a "kamaszkor" hozadéka, kösd le magad valami izgalmas regénnyel :) Nekem ez jött be, ezzel vészeltem át!
2011. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig inkább most sírjon, mint a koporsódnál! Vagy az jobban tetszene neked?
2011. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En is sokszor ereztem igy, aztan egy nap meg is tettem. Megfogtam a gyogyszeresfiokbol nehany dobozt es bevettem mindet. "Pehhemre" az egyik hashajto volt. A szuleim nagyon kiakadtak.

Ugy 16 eves koromra maradtak el az ilyesfele gondolatok, akkor kezdtem erdeklodni a fiuk utan.

Ma boldog anyuka vagyok es nagyon remelem, hogy az en lanyom nem megy majd at ezen.

Azt tanacsolom neked, hogy ne kisersd a sorsot, mert boldog jovo var rad.

2011. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is már egy jó ideje a pszichológushoz akarok járni. értelmetlen. vannak dolgok amiket én senkinek az égvilágért el nem tudnék mondani. Érdekes a barátnőm haláláról SZOMORKÁS mosollyal beszélek, de tényleg vannak dolgok amiket nem fogok soha senkivel megbeszélni (mármint most nem tudnék). És már emiatt hogy megfojtom magam a gondolatokkal lassan kezdek bedilizni, és egyre inkább hajlamosabb vagyok az általam felismert depresszióra... lehet hogy ez nem depresszió de szerintem az... csak néha tör elő, de akkor az egész baráti seregem és a családom ordít velem, hogy miért vagyok ilyen. és senki sem ért meg ilyenkor. és már én is az öngyilkosságra gondoltam, de képtelen lennék megtenni... mármint gondolkodtam egyen, a gyógyszer túladagoláson... de mindegy ez egy másik történet. nemtom hogy hogy van ebből kiút és úgy vagyok vele, hogy nem is érdekel. egyszer fent, ekkor élvezem az életet, amikor meg a földhöz b-szódom akkor meg lehet egyszer eljutok az öngyilkosságig. majd elválik. szerintem jobb ha te is ezt a teóriát követed,a ztán majd ki mászól a sz-rból.
2012. jan. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!