Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Félek a sötétben elaludni a...

Gergely006 kérdése:

Félek a sötétben elaludni a mostani hűje filmek meg játékok miatt meg is értem de 13 vagyok nem kéne félnem főleg mivel fiú vagyok na mind egy nem is az a baj hogy be vagyok szarva hanem nem merem lehunyni a szemem mert megijedek. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Mit csináljak segítsetek..... :(
2013. okt. 13. 23:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ha a slendermanus nem ijesztő akkor fingom nincs mivel játszasz. amnesia? kapcsolj lámpát aztán ugy aludj el.
2013. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Vegyél négy karton szemcseppet, azzal talán kihúzod néhány évig pislogás nélkül. Addigra meg remélhetőleg benő a fejed lágya, és nem fogsz már az agyad kreálmányaitól félni.
2013. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félned a sötéttől.

Áldott a sötétség.

Első adománya, hogy valódi arcunk rejtve marad a bőrünk alatti sötétségben, igazi szívünk árnyékba burkolódzik a mélységben. Ám legnagyobb áldása nem abban rejlik, hogy óvja titkos valónkat, hanem hogy elrejti előlünk mások igaz valóját.

A sötét megóv minket attól, mit tudni nem merészelünk.

A második adománya a megnyugtató illúzió: gondtalan, gyengéd álmok az éjszaka ölében, a képzelt szülte szépség, mely szertefoszlik a durva napfényben. De legnagyobb megnyugvás az az illúzió, hogy a sötétség csak időleges: hogy minden éjszaka új napot hoz. Csakhogy a nappal az, ami csak átmenet.

A nappal az illúzió.

Harmadik adománya maga a fény: ahogy a nappalokat az őket elválasztó éjszakák határozzák meg, ahogy a csillagokat az a végtelen feketeség definiálja, melyben keringenek és mozognak, úgy öleli át a sötétség a fényt, s szüli meg önmaga központjából.

A sötétség plántál kegyetlenséget az igazságosságba, csöppent megvetést az együttérzésbe, mérgezi meg a szerelmet a kétely morzsáival. A sötétség türelme végtelen. Előbb-utóbb minden csillag kialszik.

A sötétség nagylelkű. Türelmes. Ám erejének szívében ott lakozik a gyengeség: egyetlen magányos gyertya elegendő, hogy elűzze őt.

A szeretet pedig több egy magányos gyertyánál. A szeretet képes lángra lobbantani a csillagokat.......

2013. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

A fény és sötétség együtt van jelen a természetben. Ez van. Sötétség nélkül nincs fény. És fény nélkül nincs sötétség. Sétálj bár fényes nappal,a sötétség árnyékként követ téged, talpadhoz tapadva.

... s a legragyogóbb fény veti a legsötétebb árnyékot.

A sötétség és a fény együtt adja meg a természet szépségét, a fény gyönyörűségét.

Pl. nézd meg ezt a képet: [link] . A csillagok fénye és az űr sötétje adja neki a szépséget. A fény és a sötétség nagyon szép dolgok.

2013. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

De nemcsak a természetben létezik a sötét. A lélekben is. A lelki sötétség teljesen más, mint az űr szép sötétje. A csillagok ugyan kialszanak egyszer, az univerzum egyszer majd elpusztul, kihűl (kb. 30 000 000 000 év múlva) ,de a lelki fény ereje, a szeretet örökkön örökké létezni fog.

Nem a természet sötétsége félelmetes, hanem a lélek sötétsége, ha valakiben nincs szeretet, ha valaki buta, elvakult, szeretettelen, tele gyűlölettel. A lélek sötétségétől óvakodj. A lelked legyen szeretettel teli.

2013. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

13-as

ez....GYÖNYŐRŰ VOLT :')

2013. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
:D ezt nem én mondom, jó? ezt egy könyv mondja :D
2013. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
kedves kérdező a képet azért linkeltem be hogy ezáltal legyőzd a félelmeidet, vagy szembe néz velük figyelmedbe ajánlanám még ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=FD-l9IymCb4&guid=&hl=hu&gl=HU.. és ezt, a hozzá tartozó képet javaslom este nézegesd. [link] xDD
2013. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Heló. Én is szoktam néha parázni a horrorfilmek meg minden hülyeség után. Ez néha teljesen természetes, sokakra rájön. Volt amikor bevált, hogy amikor lehunytam a szemem zöld színre gondoltam, mert az nyugtat. Volt olyan is, hogy hajnali ötig nem tudtam aludni, látomásaim voltak, amint lehunytam a szemem, durva képek kezdtek leperegni előtte. Akkor hajnalban egy ideig olvastam a Bibliát aztán elszenderedtem.


A másik dolog, egy ideig ne nézz horrorokat meg ilyen cuccokat, az is segít. Nekem akkor voltak ilyen problémáim, amikor egész nyáron horrorfilmeket néztem a barátaimmal és az idegeim felmondták a szolgálatot. Remélem tudtam segíteni :)

2013. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a legtöbb segített föleg a könyv :D igen 13-as :D te! :D
2013. nov. 3. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!