Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi az a déjá vu?

Mi az a déjá vu?

Figyelt kérdés
Azt értem hogy ez a " valamikor már megtörtént" érzés.. nekem is volt már. De mi idézi elő? Hogy-hogy ismerős az ember számára az ami abban a pillanatban történik meg?

2013. nov. 9. 20:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Memóriadeficit. Előfordul.
2013. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Hiba a mátrixban.
2013. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Most ugyan nem jut eszembe, de ezt mintha már kérdezted volna.
2013. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a déjá vu érzés akkor jön elő,amikor egy adott pillanatban az adott körülmények (fényviszonyok,hőmérséklet,a személyen lévő ruha,jelen levő illat,vagy hang) közül egy régebbi időben szintén egyeztek,tehát a körülmények egybevágtak korábban is .
2013. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Minden újra ismétlődik a végtelenségig. Az univerzum keletkezésétől minden piilanat ismét ugyanúgy megtőrténik,
2013. nov. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
A déjá vu hiba a vektorban. Ilyenkor mind megijedünk és kiugrunk az ablakon.
2013. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kérdező

nézd meg a dejavu című filmet...pont erről szól, kicsit más megközelítésből...

2013. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jó..köszi mindenkinek:D
2013. nov. 10. 13:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs még cáfolhatatlan bizonyíték a működéséről. Némelx tudósok úgy vélik, hogy az agy újraindítást végez pár tizedmásodperc alatt, de nem kapcsol ki teljesen, ésmegmarad a munkamenet. Szóval egyfajta elmefrissítés ez, amit úgy élünk meg, mintha már megtörtént volna. Mások úgy vélik, hogy a két agyfélteke közötti adatátvitel ugyancsak tizedmásodpercekben mérhető késleltetéséről van szó.
2013. nov. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!