Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez miért volt? Valami negatív...

Ez miért volt? Valami negatív energia?

Figyelt kérdés

Nem nagyon hiszek a szellemekben, erre viszont nem találok magyarázatot.

Néhány éve új házat vettünk. Ismerôs család házát vettük meg, ahol egy öreg néni halt meg, az egyik szobában, akivel elég rosszban voltunk. Szép

ház volt, mindenki oda volt érte, de én az elsô pillanattól kezdve valami furcsát éreztem. Akkor még nem tudtam h az öreg ott halt meg. Nem szerettem a házban lenni, mindig úgy éreztem h vk a házban van még akkor is ha egyedül voltam. Éjjel nem szerettem végigmenni a folyosón. Az öreg szobája a földszinten, az utolsó szoba volt. Egyszer éjjel mentem le, és olyan furcsa volt az a szoba. Mintha benn lett volna vk. Mint mondtam akkor nem tudtam a halálesetrôl, errôl a napokban tudtam meg. Meg ami elég érdekes volt, hogy abban a szobában mindig vm szag terjengett. Mintha mûanyag szaga keveredett volna füstszaggal. És nem ment ki, hiába szellôztettünk, meg takarítottunk.Aztán elköltöztünk onnan és máshol már semmi ilyet nem éreztem. Ez mi volt? Akárhányszor beléptem, rossz érzés fogott el, a szobámban sem voltam nyugodt éjjelente, mintha valaki folyton bámult volna. Sokszor riadtam fel reccsenésekre, koppanásokra. Amikor a földszinten aludtam, vagyis csak próbáltamaludni, tisztán hallottam hogy valaki az emeleten jár. (Sokszor volt h egyedül voltam éjjelente) mármint ajtócsapódás (elég jellegzetes hangja volt az ajtóknak), meg léptek a folyosón. Utáltam ott lenni. Mamám mondta el a napokban, hogy az az öregasszony ott halt meg, és ôk is észleltek furcsaságokat, ezért nem említették, h ne iijesszenek rám. Vicceskedô/gúnyos válaszokat nem kérek, és mint mondtam nem ragaszkodok ahhoz az elképzelésünkhöz, h szellem volt. Szkeptikus válaszokat is várok!


2013. nov. 12. 18:40
 1/4 allllli válasza:
A kérdésedben leírtad a választ is. Ez egyértelmű, mi vagy inkább ki is volt az. Ha hiszel a szellemekben, ha nem, attól még léteznek földi, materiális gondolkodásunkkal nézve érthetetlen, megmagyarázhatatlan, magasabb rezgésszinten lévő dolgok. A gondolat és az érzés is ilyen, ezért is nem lehet agyagból készült műszerekkel mérni. Sajnos vannak olyan lelkek, akik nem tudtak még elszakadni földi gondolkodásuktól és ez itt tartja őket, holott már semmi keresnivalójuk nincs itt. Ilyen lehet pl. a harag, a bosszú, vágy stb. Ilyenkor tétlenül bolyonganak, addig, amíg valaki értük nem jön. Legtöbbször ott, ahol éltek, ahol megszokták. Ezt tapasztaltad te is. Mivel rossz érzésed volt ezért gondolom őt is negatív érzés táplálta. Itt jön képbe, hogy haragban voltatok. Neki biztos az sem tetszett, hogy a házában vagy, átrendezed stb. Szóval egyértelmű. Sok millió ember, aki beszámolt hasonlókról, klinikai halálból visszatért beszámolók...nem lehet ennyi tévedés, ráadásul közel mindegyik egybe esik.
2013. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy az életében nem velem volt baja, nem is ismert, csak tudott rólam hogy 'vagyok'. Alapvetôen a családunkkal volt a baja. Mondjuk ez nem lényeg.
2013. nov. 12. 19:35
 3/4 allllli válasza:
Mindegy, a lényeg, hogy tapasztaltad, érezted.
2013. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szellemek léteznek, de "negatív energia" nem létezik.
2013. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!