Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirituális sátánistáknál...

Spirituális sátánistáknál hogy van ez?

Figyelt kérdés
Mi alapján átkoznak meg valakit? Nem akarok megátkozni senkit, de tényleg. xdd Csak azért érdekel, mert az egyik népszerű ezós tag mondta itt egy szintén "híres" nicknevű spir. sátánistáról, hogy támadja őt. Na de látatlanban hogyan? Valamiféle koordináták nem kellenek ahhoz, hogy a küldött energia célba érjen? Pl név, szül. dátum vagy egy fénykép minimum? Ez olyan, hogy feladok egy levelet, de nem írok rá címzettet, akkor hogy fog eljutni a célszemélyhez?

2013. aug. 27. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, démon segítsége kell az átokhoz, és nekik nem hinném, hogy gondot jelent, ha nem tudják az illető TAJ számát.
2013. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de hogy mondja meg a démonnak, valahogy meg kell nevezni személyt? Azt mondja, hogy "azt a 49%-os kommentelőt akarom megátkozni"? :))) Szal nincs meghatározva a célszemély. Meg lehet több 49%-os is.
2013. aug. 27. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Ők azt mondják hogy akkor átkoznak meg valakit ha kiérdemelte.


De azt hogy mikor érdemelte ki az már szubjektív megítélés tárgya. Tehát adott esetben egy tökkelütött hülye ostobaságára van bízva hogy mikor átkozódik.

2013. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki kiérdemelte, lehet bármi pl nem tetszett egy kommentje vagy 404-ről ír ki kérdést van aki azt is elátkozza !


Nem kell semmi koordináta, mert a szellemtestét lehívja asztráltérből és egyből rászáll a démon.

2013. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vizualizálással, és megerősítéssel irányítjuk az energiát.

Ebből adódóan nyilvánvaló, hogy szükség van képre és névre is.

Világosan le van írva minden a SoE-n, továbbra sem értem, hogy miért a GYIK-on teszik fel az emberek a kérdéseiket, a lehető legszínvonaltalanabb válaszok reményében célszerű ezt tenni esetleg.

Mindenesetre ha ezenfelül van kérdésed, vagy valamit nem értesz, akkor írhatsz privátot.

2013. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MissLawliet ***** válasza:
Zoboleh, igazad van (mint mindig), de nekem egyszer bevált, hogy valakinek csak a nevét tudtam, és a rúnákat használtam
2013. aug. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!