Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Spontán emberi öngyulladas...

Spontán emberi öngyulladas (SEÖ) Ki mit tud róla?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 05:14
 1/8 anonim válasza:
58%
Ha sokáig visszatartod a fingot, akkor spontán szenesedhetsz:D
2013. nov. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább azt, hogy fura módon mindig olyankor, és olyan helyen történik, ahol nem tudják az esetet dokumentálni...
2013. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Van ilyen hogy öngyulladás- vagy azért mert valaki sok töményt fogyaszt akkor meggyulladhat benne.


Vagy amit még nem értenek elszenesedik valakinek egy- vagy több végtagja. De ez addig nem igen értik mitől lehet.


Most elmagyarázom!! -- az emberi testben két energia hálózat van az egyiket az idegszálak alkotják amely szigetelt vezeték ebben futkos egy pozitív töltésű energia és hordozza az információt.


A másik energia hálózat negatív töltésű és szabadon, vezeték NÉLKÜL hálózza be a testet. Na már mot, ha valakinek az idegszálainak a szigetelése tönkre megy, akkor a pozitív töltésű energia kiégeti az idegszála, érintkezik a másik negatív töltésű energia hálózattal és kisül- szép lassan elszenesednek a végtagok. A Testben azért nem történik meg, mert ott több a víz.


Vagy is a spontán égés csak elszenesedése a végtagoknak. az illető úgy hal meg, hogy nem is érez belőle semmit.

2013. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ha igaz is a dolog, a konkrét jól-rosszul feljegyzett esetekben, akkor is igen csekély a valószínűsége, hogy valaki csak úgy meggyulladjon, másrészt ennek a empirikus bizonyítása mellett (hála a környezetvédőknek) etikai elveibe is ütközik az embernek, hogy bármilyen gerinces élőlény kínhalálát jegyzetelje le szenvtelenül néhány tudós.


Empirikusan tehát nem lehet bizonyítani, viszont a hiányos dokumentáció miatt, ami egy égő embernél azért eléggé érthető, cáfolni is igen nehéz, hogy spontán, vagyis külső láng nélkül történt volna ilyesmi.

2013. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 saveme válasza:

[link]


de mivel fizikailag egyik válasz se reális, én azt mondom, ezek szellemvilággal kapcsolatos események, vagyis nem a szokásos törvényszerűségek érvényesek rájuk. Csodák, csak nem pozitív előjellel.

2013. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5/ Először is a halál bármely formája nem minősül csodának és semmi köze a szellemvilághoz, mivel szellemvilág eleve nem létezik.


Nem meggyulladhat a test az ilyen eseteknél hanem lassú égés történik-elszenesedés-


Ha egy test meggyullad és lángol azt vagy saját maga okozta vagy mások okozták-- de nem szellem marhaságok.

2013. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5%

6# Szellemvilág létezik! Ne becsüld le, mert olyat fogsz tapasztalni amit még álmaidban sem gondolod.


Nem egyszer érintett meg engem is valódi szellem, éreztem a fuvallatot a jelenlétet, konkrétan egy 30 éves nő volt, éjszaka autóvezetés közben is, és a szobámban is. (és itt most nem kopogásokat értek, vagy ijeszgetéseket, hanem spontán megjelenést és súgást, stb.


Soha se becsüld le, azokat a dolgokat amiről fogalmad sincs milyen erők uralják!


"Az igazi harcos, soha nem becsüli le ellenfelét, még akkor sem mikor már legyőzte."


Ha félsz, sokkal rosszabb, a félelem csak úgy győzhető le, ha elfogadod azt a sorsot, hogy Isten veled van, és gondolj Jézusra, mikor félsz bármely helyzetben az arcára, a tekintetére, megfogsz tapasztalni egy olyan erőt, ami hihetetlen, szempillantás alatt fog eltűnni a félelem a tudatodból és újra nyugalom tombol az elmédben és a napi teendők, esetleg a finom étel amit aznap ettél, a szép dolgok fognak eszedbe jutni, hangsúlyozom, a legfélelmetesebb élethelyzet közepette is!

2013. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 7/ azt írtad "megjelenést és súgást,"


Hónak írtad-- én gyermekkorom óta kilépni voltam képes a lelkemmel a testemből-- vagy tisztába vagyok azzal mi is a lélek. 50 éves koromban abba hagytam, mert akkor már túl messzire kalandoztam, és a lélek uralta az életem-- de leállítani ezt a képességet, az sokkal nehezebb volt.


ezért tudom, hogy a lélek nem látható a lélek nem szzól és a holt lélek az első percek után végleg eltávozik. minimum elköszön azoktól akiket szeret-- de nem kallódnak nem ártanak nem ücsörögnek vagy sétafikálnak a valóságunk kézzelfogható terében mert azt nem tehetik meg a Földünk ereje lehúzza ha akarja ha nem akarja-- arra már nincs ideje és nem is születik ilyen gondolata hogy mit kell tennie ahhoz, hogy itt téblábolhasson-- nekem több évbe telt mire rájöttem,- addig viszont egy pillanat és eltűntem a földben barlangokban vagy épp a 10 emelet magasságból az alagsorban kötöttem ki. Csak akkor nem tűntem el ha gyógyított a lelkem vagy valakit nagyon nagyon szerettem és izgatott lelkem megállás nélkül topogott.


Láttad a szellemet? Akkor látod az elektromosságot is, vagy a mágnesességet is, nem igaz?

2013. nov. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!