Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Spontán emberi öngyulladás mi...

Spontán emberi öngyulladás mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

Számtalan elmélet született arra, hogy vajon mi állhat a

háttérben (pl. Kémiai reakciók Erős huzat üzemanyagcella elmélete stb.) De igazából a mai napig nem sikerült teljes magyarázatot adni az öngyulladásra. és nem lehet ezekre a magyarázatokra hagyatkozni, mivel nem mindegyik ad átfogó magyarázatot bővebben... [link] Most, hogy végigolvastad ezt a wiki cikket nyilván azt gondolod, hogy milyen okos vagyok így igaz az vagyok, de hadjuk a formaságokat. térjünk a lényegre Vajon mi ennek az oka. erős nemi vágy? talán némelyik ember pirómániás? vagy, netán egyszerű fellángolás? soha nem tudjuk meg, de a szellemlovas is megirigyelhetné ezt a képességet. Üdv, Jigsaw J Ügynök10-es ;)



2013. dec. 17. 10:52
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Hoppá! "valahogy előidézni" :DD Itt van egy áldozat... [link] Aki azt képzeli, hogy magamban szoktam beszélni annak nincs igaza Íme a másik képkocka... [link]
2013. dec. 17. 15:58
 22/26 A kérdező kommentje:
Ezt szerintem kötelező megnézni Bár; én nem láttam, de megfogom nézni valamikor. http://www.youtube.com/watch?v=lcZl8GKd8DY&desktop_uri=%2Fwa.. Üdv, Jigsaw paranormális kutató és őrült tudós ;)
2013. dec. 17. 16:07
 23/26 anonim ***** válasza:

Ez nagyon izgalmas és szomorú téma is egyben.


Eltekintek a kérdés kifejtésében tett kiszólásaidtól, mert érdekel a téma és hasonlóan laikus vagyok. :D


Nekem elsőre szintén a párhuzamos dimenziós ötlet ugrott be, és végül is ez a test mozgatásánál is előfordulhat, ha abból indulunk ki, hogy a párhuzamos tér rugalmasabb a mienkénél, akkor sem tudjuk sajnos bizonyítani, miért történik ez.


Én sajnos nem vagyok olyan okos, hogy ezen érdemben gondolkodni tudjak, de az emberi üzemanyagcella és a nukleáris hasadást tartanám logikusnak, de ez is csak feltevés, mind a kettő ismeretlen eredetű és pont annyira izgalmas, amilyen rejtélyes. :)

2013. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ó és nehari, de a kedvenc őrült tudósom A Joker, de szívesen meghallgatom a gondolataidat. :D Neked kedves kérdező, mi a gondolatod a témában? :D
2013. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ügynököcske: te túl sokat okoskodol másnak a kérdésénél, hogy-hogy nem tudod ezt???!!

Szerintem a te n e m i vágyad lett az oka! xD Szerintem meg itt a pirom. az te vagy!!!

Vagy inkább a legundor í t ó bb vagy a ezen az egész oldalon!!!!!!! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2014. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ezt megkaptad J Ügynök az előttem válaszadónak igaza van :-D.
2014. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!