Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Spontán emberi öngyulladás mi...

Spontán emberi öngyulladás mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

Számtalan elmélet született arra, hogy vajon mi állhat a

háttérben (pl. Kémiai reakciók Erős huzat üzemanyagcella elmélete stb.) De igazából a mai napig nem sikerült teljes magyarázatot adni az öngyulladásra. és nem lehet ezekre a magyarázatokra hagyatkozni, mivel nem mindegyik ad átfogó magyarázatot bővebben... [link] Most, hogy végigolvastad ezt a wiki cikket nyilván azt gondolod, hogy milyen okos vagyok így igaz az vagyok, de hadjuk a formaságokat. térjünk a lényegre Vajon mi ennek az oka. erős nemi vágy? talán némelyik ember pirómániás? vagy, netán egyszerű fellángolás? soha nem tudjuk meg, de a szellemlovas is megirigyelhetné ezt a képességet. Üdv, Jigsaw J Ügynök10-es ;)



2013. dec. 17. 10:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Spontán emberi öntüzolto a háttér. Csak nézd meg jobban legközelebb ha ilyent látsz.
2013. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
A drog az rossz értem?
2013. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
nem vrill energia koncentrálódása hozza létre, hanem a testnek valamelyik felsőbb tudatosságú része(étertest, asztrál vagy mentál test) energia felhalmozása, de ennek az energiának hogy a finomabb részektől az egyre sűrűbb részek felé hatoljon, néha záródásokon kell átmennie, ezek a csakraközpontok, amik nem mindig működnek teljes hatékonysággal mindegyik felsőbb energiatestben)és ahol ilyen elzáródás van, de ez az energia áramolna lefelé az Isteni rész felől a fizikai testbe, és megakad, ott kialakulhat ilyen típusú reakció, mint öngyulladás.
2013. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a jelenség valós, attól függetlenül, hogy nem bizonyított.

Nincs benne természetfeletti, gondolom a test biológiájához, kémiájához van köze.

Láttam róla egy megoldást, ami részben megmagyarázná, nyersen és nem tudományosan leírva a következő volt: bizonyos anyagokat nem lök ki a szervezet mindig, ezek RITKÁN ( ezért is ritka jelenség) bent maradnak, de egy idő után gázszerűvé változnak, és így más testben lévő "anyagokkal" érintkezve a kémiai reakció miatt "berobban" az a bizonyos gáz és ezért kezd el az ember égni és füstölni. Szerintem ennek mindenképp van alapja, de nem ez a teljes megoldása a jelenségnek.

Kísérletekkel is próbálták már igazodni, de nem teljesen sikerült vissza adni azt ami az áldozatokkal is megtörtént csak részben.


Üdv, George Adamski

2013. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Tudod mi áll a háttérben?? :D A magas hőmérséklet :D De nem?
2013. dec. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
A csí turbulencia.
2013. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Egyenlőre csak találgatni lehet.

Én azt gondolom, lehet ez több szokatlan "körülmény" egybeesésének következménye, valamilyen kémiai-fizikai reakciókra tippelek.Vagy esetleg gömbvillám.

2013. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Vril energia nem magyarázat a Spontán emberi öngyulladásra # 14 teljesen egyetértek veled szerintem az "öngyulladás" egy valós jelenség annak ellenére, hogy jelenleg nem tudunk rá magyarázatot adni, de képzeljük el, ha képesek lennénk ezt jelenséget valahogy élő idézni egyes embereknél, milyen tömegpusztító fegyverként tudnánk ezt használni. az atombomba után ez lenne a második leghalálosabb fegyver tömegpusztításra.
2013. dec. 17. 14:59
 19/26 A kérdező kommentje:
Anna, ha jól tudom a Vril energia 1871-es regényen alapszik. és egy másik megmagyarázhatatlan jelenséget nem lehet egy másik ismeretlen jelenséggel magyarázni. szerintem mindenre van normális magyarázat csak még nem ismerjük, ezeket.
2013. dec. 17. 15:16
 20/26 A kérdező kommentje:
# 17 A gömbvillám. semmiképpen sem magyarázza a "Spontán emberi öngyulladást" mivel belülről emésztette fel az áldozatokat. és a gömbvillámmal nem érhető el ugyanaz az elszenesedés ...
2013. dec. 17. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!