Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mért félek a halottaktól...

Mért félek a halottaktól világ életemben mióta eszemet tudom mindig is féltem tőlűk! Mióta meghalt apósom mégjobban félek sokszor olyan mintha itt lenne körülöttem! Mi ez?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jó a gyászmunkád. Azért "marad ott" a lelkedben, nyomasztólag, félelemet keltően. A halállal foglalkozni kell, az eltávozót gyászolni - ami munka, de nem elhagyható, mert visszaüt.
2014. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Butaság... A halott a legbékésebb ember, az már nem bánt senkit.

Nem kell félni tőlük. :)

2014. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, már nem tart sokáig.
2014. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem magától a halottól félsz, a halál jelenségét kell helyretenni magadban - a félelem tárgyát a halott testesíti meg számodra.

Erre meg rásegít a sok agyament zombis horrorfilm, miszerint a halott visszatér elmebuggyant formában.

2014. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Firedoom ***** válasza:
95%
Lehet elitelni stb, de engem a halal egyaltalan nem erint meg, ha rokon, ha ismeretlen hal meg nem erzek semmit. Tudom, hogy a halal az elet resze, ezt el kell fogadni, felni pedig felesleges.
2014. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem ítélünk el. mindig éltek érzelmileg szegény sérültek.
2014. márc. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy érzelmileg szegény? Aki már azon a szinten áll, hogy belátja, a halál csak egy másik útja a szellemednek, értelemszerűen nem sír rí ha meg hal egy szerette.
2014. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem a halottaktól félsz annyira,hanem magától a haláltól.
2014. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mgymester válasza:
Semmi értelme félni a halottaktól.Én sem tudok sirni ha halot van.
2014. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Látom, ez a kérdés már több, mint egy éves.

Nekem viszont most aktuális: egyik nagynéném halt meg a napokban.


Azóta félek éjszakánként és nem tudok aludni.


Gyakran találkoztunk, mert közel laktunk egymáshoz, de érzelmileg nem kötődtem hozzá, olyan volt, mint egy nem rokon ismerős. Mióta meghalt, félek éjszakánként elaludni.


29/N

2015. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!