Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha parapszichológus szeretnék...

Ha parapszichológus szeretnék lenni, hova menjek?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok és parapszichológus szeretnék lenni, vagy paranormális jelenségeket kutató (mint pl. a Warren házaspár). Ezekhez mi szükséges? Egyetem, vagy mi? És hol találok olyat?

2014. márc. 16. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy. Minnél aluliskolázattabb vagy dilettánsabb vagy, annál jobban fognak neked hinni. És ezt nem szórakozásból mondom.
2014. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor a szükséges dolgokat honnan...?
2014. márc. 16. 23:57
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hármasnak igaza van. Bár én tudok egy még jobb helyet:

[link]

2014. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

szerintem inkább menj vissza általánosba...


egy végzős;)

2014. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem jó szakma. Többet kereshetsz vele, mint mondjuk egy mérnöki diplomával.


Nem kell hozzá végzettség, mivel sehol sem tanítják. Elég ha azt mondod, hogy különleges képessége(i)d van(nak).

Sokan el fogják hinni és őket lehúzhatod. Valamilyen érthetetlen okból a hatóságok nem büntetik az ilyen jellegű tevékenységet. Úgyhogy szabad a pálya!

2014. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként vannak olyan egyetemek, ahol komolyan, laboratóriumi körülmények közt vizsgálják pl a telepátiát. De nem hinném, hogy ilyen Mo-n lesz :D
2014. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!