Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » úgy érzem valaki állandóan...

úgy érzem valaki állandóan figyel. Felszettem valami démont az utcán vagy másvalamit?

Figyelt kérdés
Egy ideje állandóan figyel valami. Nem jártam temetőbe, lehet az utcán ragadt rám valami démon ? Vagy más lény lehet? Honnan tudom mi az ? Mit tegyek ? Házszentelés ijenek?
2014. márc. 23. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Az Érmelléki Kuglófember figyel, szemmel tart hogy milyen jó kis falat lennél a számára. Ha elkap téged akkor elvisz és meg is esz, úgyhogy vigyázz!
2014. márc. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
nem hazszenteles kell neked, hanem alapfoku oktatas, es akkor nem hiszel a demonokban.
2014. márc. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
neo
2014. márc. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem a fülembe szokta súgni hogy : "láttalak hálóingbe végre itt a jóidő rövid pizsibe vagy és kilogatod a lábad takaró alól,segítsek e a paplan alatt-ne zárd össze a lábad mert úgy a husvérrel se lesz org....,engem nem zavar ha mások dicsérgetnek én nem állok be sorba, csak arr a kékre vagyok féltékeny..ja rakj törölközőt"

bár volt üldözési mániám de miaota nem hiszek neki nem zavar ..csak képzeletem játszott velem jobb ezt hinni :)


ha meg igaz akkor elhiszem hogy megvakitottam szegényt olyan csunya dagi vagyok :( meg meg is süketült miattam :( meg fenyeget kimossa a számat szappannal..

de éljen itt ő se bírná ha az apja csesztetné és szidná azt akit szeret (anyumat)hát én is rossz lettem vihet az ördög :(


ha meg igaz amit tett velem és én ezek után is miota nincs lilaságom ..akkor ne mondja nekem nem ő a lelkitársam és a... fogalmam sincs hog vtam ilyen naiv :( hogy nem vettem észre :( feladtam volna mindent ha a démon elfogadott volna. tufom nem is én bántottam meg.. max azzal hogy bb vel miután ugyéreztem becsapott. ki játszott kivel? csak a hangok a fejembe nem engedik leirni amit érzek gondolok..

2014. márc. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Felszedtél egy kis paranoiát...
2014. márc. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
48%
De láttad is, vagy csak érzed? Vagy hogyan?
2014. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
A mikulás szemmel tart megfigyel, ha rosszul viselkedsz mikuláskor a papucsodba fog hányni! és törött üvegeket fog bele rakni vigyázz amikor bele nyulsz.
2014. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Inkább paranoiás vagy.
2014. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Rajmand válasza:
43%

Szia.

valószínű felszedtél egy entitást vagy többet is akár nem démont az biztos.


ettől van ilyen érzésed mert ő ott van jelképesen rád van tapadva.

ha szeretnél beszélni róla és szeretnéd hogy mondjak több mindent esetleg tanácsot adjak akkor írj privátban. Itt sok ember nem veszi komolyan írj rám nyugodtan.

2014. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A #9 velemenyevel egyetertek en is, ilyen dolgok leteznek, elofordulnak. Ha felelmet kelt benned, akkor ez kihivas szembenezesre. Csak igy tudod legyozni.

Csinaltal valamilyen magikus dolgot aminek hatasara ez keletkezett ?

2014. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!