Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A másfél éve halott apósomnak...

A másfél éve halott apósomnak mért érzem a kórházi "szagát " néha még most is!?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 14:12
1 2
 11/13 anonim válasza:

Kedves 3mas

A Biblia nem volt átszerkesztve soha,max rosszul fordították le,de sohasem írtak bele mást!!!( Ja és a fordítási hibák is kiderültek és kijavították őket!)

2014. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ó, néha nekem is felidéződik anya illata, pedig már 11 éve, hogy meghalt. Főleg az ágyneműjéé...
2014. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
bizonyara valamilyen szinten kotodtel hozza, mikor az en nagybatyam meghalt, es a szobajaban fekudt, mivel, hogy egyedul volt csak par ora mulva vettek eszre szuleim, hogy halott es erzodott egy kellemetlen szag korullotte is..ami nem korhaz szag volt...lenyeg ami lenyeg sokszor miutan eltemettuk ereztem a szagat sok helyen, uzletben az utcan, stb..lehet csak az agy jateka..de valoszinu, hogy megrazott a halaleset es a tudatalattid megragadta az pillanat. en ezzel tudom magyarazni csak..nekem o volt az elso halott akit lattam...
2014. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!