Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy vehetném fel a kapcsolato...

Hogy vehetném fel a kapcsolatot halott nagymamámmal?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 10:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%
Sehogy,nem vagyunk már a középkorban.
2012. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Elmész a sírjához és beszélsz neki.
2012. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Sarvamangalam válasza:
Miért szeretnéd felvenni vele a kapcsolatot?
2012. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Talán amikor egyedül vagy, kezdj el beszélni, csak úgy, abba a térbe, ahol vagy. Lehet, hogy megérzed a jelenlétét.
2012. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat álmodom vele. Sokszor olyat, hogy ő is, és én is tudom, hogy már halott, és tudjuk, hogy csak így tudunk kommunikálni. Szeretném ezt valahogy fejleszteni, hogy ne csak az álmokon keresztül tudjak vele kapcsolatot tartani. Nagyon fontos volt nekem. Egy személyben volt az anyám, az apám a testvérem. :(
2012. ápr. 16. 17:57
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy. Meghalt, fogadd el.
2012. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Sarvamangalam válasza:
76%
Szerintem is el kellene fogadnod. Ha valamilyen megoldatlan konfliktust vagy egyebet szerettél volna rendezni, akkor én is azt tanácsoltam volna, hogy próbáld ezt lezárni vele, de csak azért, mert nagyon szeretted a nagymamádat, nem szerencsés a dolgokat bolygatni. Tartsd meg a szeretetet és gondolj rá szép emlékekkel, de fogadd el, hogy ő már máshol van. Neki már nincs dolga ebben az életében, Te viszont még élsz és virulsz, szóval oda koncentrálj, ne a múltra.
2012. ápr. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 gerry800 válasza:
0%

A halálról és a halottak állapotáról egyértelmű a Biblia tanitása. És egyértelműen megtiltja, hogy megpróbáljunk kapcsolatba lépni velük! Hogy miért, érdemes elolvasni ezeket a cikkeket: [link]

[link]

[link]

2012. ápr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem azt kérdezte, mit mond erről a bibliaszakkör...
2012. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 otto9 válasza:
0%
ha van masvilag,akkor talan majd ott,de csak akkor ha mind a ketten a menyorszagba juttok vagy mind a kette a tudod hova?
2012. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!