Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy nem szeret a...

Lehet, hogy nem szeret a Kutyám? Etetem, itatom, játszok vele. Mégis, ha leviszem minden kutya jobban érdekli mint én. Ha hívom nem jön, ha rászólok, akkor egész nap nem áll velem szóba. Megőrülök.

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Attól még szeret, hogy a többi kutya iránt érdeklődik. Veled otthon is játszhat, de kutyákkal csak akkor, ha elviszed sétálni.
2012. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nyugi.Az én kutyám is ezt csinálta. Ha nem akar odajönni az nem a szeretet hiánya, hanem a tekinteté. Ezen úgy tudsz segíteni ha határozott vagy vele és megtanítod az engedelmességre.Ha a kutya tudja, hogy ki a főnök akkor a kapcsolatotok is jobb lesz,de nem csak a te részedről, hanem a kutyád részéről is. Sok sikert! Drukkolok nektek.
2012. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A behívás megtagadása nem arra utal, hogy nem szeret, hanem a nevelés hiányára. Kutyasuli
2012. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jàrunk suliba, vagyis oviba, mert mèg csak öt hònapos. Ha megpròbàlok vele erèlyes lenni, akkor ùgy megsèrtődik, hogy egèsz nap fekszik a helyèn, ès ràm sem hederìt. Első kutya, attòl fèlek, hogy vègleg megutàl.
2012. máj. 21. 14:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Megutálni nem fog.

Milyen kutyaoviba jártok?

Nem mindegy...

Tükörsuliba érdemes lenne ellátogatnotok.


Ha már oda jártok, akkor hallgasd figyelmesebben a kiképzőt, kérj tanácsot a segítőktől...


Így látatlanban kismillió dolgot csinálhatsz rosszul, ezért nem fogom minden eshetőségre leírni a megoldást.


Ott majd látják, min kellene változtatnod és mindent elmondanak.:)

2012. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ó, hát akkor még semmi sincs veszve. Sőt, ha rászólsz erélyesen, és elvonul, az nem azt jelenti, hogy megsértődött, épp ellenkezőleg, hatásos volt a rászólás, tudja, hogy most hagynia kell téged. Ilyenkor semmiképpen se menj oda hozzá, hanem akkor amikor úgy látod, hogy itt az ideje feloldani, akkor hívd magadhoz, ha odamegy, először még hanggal küldd el, ha arréb megy, újra hívd, és jöhet a megbocsátás. De egy ekkora kutyinak még nem is kell bünti, csak erélyes rászólás.
2012. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A büntit úgy értem, hogy elég az erélyes rászólás, nem elkergetni, megrángatni, lenyomni.
2012. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A Nèpszigetre jàrok. Nekem jònak tűnik, de nyilvàn nemtudnak csak velem foglalkozni. Hàt azèrt köszi, megpròbàlok felnőni a feladathoz. Bàr àllìtòlag a shar pei nem egyszerű eset. Azert nem adom fel.
2012. máj. 21. 15:24
 9/10 anonim ***** válasza:

:):):)


Figyu. Akkor már nem vagy rossz helyen!

Sőt, igazából a lehető legjobb helyen vagy.

Egyet megígérhetek: szólok Korom Gáboréknak, hogy külön figyeljenek Rátok!:)


De tényleg fogadd meg a tanácsom, és hallgass a kiképzőkre!

Mindent elmondunk, de annyiszor van, hogy úgy érezzük, mintha a falnak beszélnénk...

Legközelebb, ha mész, végy előtte egy hatalmas levegőt, és engedd el magad.

Nyugi.:)

Ne görcsölj, mert az sokat ront a helyzeten.

Ne úgy menj oda, hogy jaj b.sszus már megint beégek, vagy amit ilyenkor gondolni szoktál...


A kutyádra csak a feladatok erejéig kell figyelned, tudod, hogy a többit a kiképzők végzik.

Te csak kagylózz az előadóra.

De szólni fogok, hogy figyeljenek oda jobban.

(2 hét múlva találkozom Gáborékkal)


2 hét múlva vasárnap már figyelni fognak. (Bár szerintem amúgy is megteszik.:))


és egy varázsszó:

FIGYELEM.

Kérd meg egy segítőtől, hogy fejtse ki ezt Neked.


Kitartást és sok sikert kívánok!:)

(Nincs olyan messze, mint hiszed!)

2012. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazán, nagyon rendes vagy. Már a bátorítás is sokat számít nekem....:)
2012. máj. 21. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!